5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій Роздрукувати

11 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій з таким порядком денним:

1. Про внесення доповнень до проекту рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання «Про Обласну програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки».

2. Про звернення жителів с.Стодульці Жмеринського району щодо незаконного розміщення отрутохімікатів.

3. Про звернення жителів с. Борщі, Чемериської сільської ради Барського району щодо незадовільного стану дороги Чемериське-Борщі.

4. Про звернення Державної служби України з надзвичайних ситуацій управління Державної  служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області щодо створення добровільних протипожежних формувань в області.

У ході обговорення члени комісії висловили конструктивні пропозиції щодо шляхів вирішення порушених питань.

Зокрема, під час розгляду звернення жителів с.Стодульці Жмеринського району щодо незаконного розміщення отрутохімікатів запропонували звернутись від постійної комісії обласної Ради до природоохоронної прокуратури з проханням розібратися у непростій ситуації та у місячний термін поінформувати постійну комісію про результати.

Питання щодо створення добровільних протипожежних формувань в області обговорювали за участю керівництва управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яке запропонувало новий формат організації пожежної служби, а саме створення добровільних пожежних дружин, а за основу взяти польський досвід.

Заслухавши інформацію першого заступника начальника Управління члени комісії доручили фахівцям Управління державної служби підготувати на погодження чергової сесії обласної Ради відповідний проект рішення  обласної Ради.

Повернутись Створено: 11 червня 2013 року, 17:24 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація