Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій Роздрукувати

11 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій з таким порядком денним:

1. Про внесення доповнень до проекту рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання «Про Обласну програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки».

2. Про звернення жителів с.Стодульці Жмеринського району щодо незаконного розміщення отрутохімікатів.

3. Про звернення жителів с. Борщі, Чемериської сільської ради Барського району щодо незадовільного стану дороги Чемериське-Борщі.

4. Про звернення Державної служби України з надзвичайних ситуацій управління Державної  служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області щодо створення добровільних протипожежних формувань в області.

У ході обговорення члени комісії висловили конструктивні пропозиції щодо шляхів вирішення порушених питань.

Зокрема, під час розгляду звернення жителів с.Стодульці Жмеринського району щодо незаконного розміщення отрутохімікатів запропонували звернутись від постійної комісії обласної Ради до природоохоронної прокуратури з проханням розібратися у непростій ситуації та у місячний термін поінформувати постійну комісію про результати.

Питання щодо створення добровільних протипожежних формувань в області обговорювали за участю керівництва управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яке запропонувало новий формат організації пожежної служби, а саме створення добровільних пожежних дружин, а за основу взяти польський досвід.

Заслухавши інформацію першого заступника начальника Управління члени комісії доручили фахівцям Управління державної служби підготувати на погодження чергової сесії обласної Ради відповідний проект рішення  обласної Ради.

Повернутись Створено: 11 червня 2013 року, 17:24 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація