24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій Роздрукувати

11 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій з таким порядком денним:

1. Про внесення доповнень до проекту рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання «Про Обласну програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки».

2. Про звернення жителів с.Стодульці Жмеринського району щодо незаконного розміщення отрутохімікатів.

3. Про звернення жителів с. Борщі, Чемериської сільської ради Барського району щодо незадовільного стану дороги Чемериське-Борщі.

4. Про звернення Державної служби України з надзвичайних ситуацій управління Державної  служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області щодо створення добровільних протипожежних формувань в області.

У ході обговорення члени комісії висловили конструктивні пропозиції щодо шляхів вирішення порушених питань.

Зокрема, під час розгляду звернення жителів с.Стодульці Жмеринського району щодо незаконного розміщення отрутохімікатів запропонували звернутись від постійної комісії обласної Ради до природоохоронної прокуратури з проханням розібратися у непростій ситуації та у місячний термін поінформувати постійну комісію про результати.

Питання щодо створення добровільних протипожежних формувань в області обговорювали за участю керівництва управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яке запропонувало новий формат організації пожежної служби, а саме створення добровільних пожежних дружин, а за основу взяти польський досвід.

Заслухавши інформацію першого заступника начальника Управління члени комісії доручили фахівцям Управління державної служби підготувати на погодження чергової сесії обласної Ради відповідний проект рішення  обласної Ради.

Повернутись Створено: 11 червня 2013 року, 17:24 Переглядів: 809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація