Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Роздрукувати

11 березня п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

На зібранні розглядались 7 питань порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 року № 379 «Про нову редакцію Обласної програми «Питна вода» на 2012-2020 роки».

2. Про інформацію щодо виконання Комплексної програми підтримки та популяризації архітектурної діяльності у Вінницькій області на 2011-2015 рр.

3. Про інформацію щодо виконання Програми розвитку малої гідроенергетики у Вінницькій області на 2011-2015 роки.

4. Про інформацію щодо виконання Програми зовнішнього вуличного освітлення населених пунктів Вінницької області на 2011-2014 роки.

5. Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

6. Про внесення доповнень до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 7 «Про Положення про постійній комісії обласної Ради 7 скликання».

7. Про кандидатури до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

У роботі комісії взяли участь  представник  Департаменту будівництва та архітектури облдержадміністрації – начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації  Леонід Гужва, начальник комунальної організації „Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин,  представник Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження облдержадміністрації Іван Вітюк. За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

 

Повернутись Створено: 11 березня 2016 року, 17:11 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація