Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Роздрукувати

11 березня п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

На зібранні розглядались 7 питань порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 року № 379 «Про нову редакцію Обласної програми «Питна вода» на 2012-2020 роки».

2. Про інформацію щодо виконання Комплексної програми підтримки та популяризації архітектурної діяльності у Вінницькій області на 2011-2015 рр.

3. Про інформацію щодо виконання Програми розвитку малої гідроенергетики у Вінницькій області на 2011-2015 роки.

4. Про інформацію щодо виконання Програми зовнішнього вуличного освітлення населених пунктів Вінницької області на 2011-2014 роки.

5. Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

6. Про внесення доповнень до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 7 «Про Положення про постійній комісії обласної Ради 7 скликання».

7. Про кандидатури до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

У роботі комісії взяли участь  представник  Департаменту будівництва та архітектури облдержадміністрації – начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації  Леонід Гужва, начальник комунальної організації „Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин,  представник Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження облдержадміністрації Іван Вітюк. За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

 

Повернутись Створено: 11 березня 2016 року, 17:11 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація