5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Роздрукувати

9 лютого п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

На зібранні розглядались 4 питання порядку денного:

Про Комплексну програму створення та розвитку геоінформаційної системи управління та містобудівного кадастру Вінницької області на 2016-2020 роки

Інформація про виконання Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки.

Про проект рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 13 сесії обласної Ради 6 скликання від  18  грудня  2012 року №416 «Про затвердження Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки».

4.  Різне.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Щербаківська Л.М.,  представник  Департаменту будівництва та архітектури облдержадміністрації – начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Гужва Л.П., перший заступник начальника служби автомобільних доріг Демішкан І.І., начальник комунальної організації „Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву Бабошин В.О. За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Повернутись Створено: 9 лютого 2016 року, 18:11 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація