4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму Роздрукувати

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму, у ході якого було розглянуто шість питань, порядку денного комісії.

Зокрема, заслуховувались інформації про хід виконання рішення 24 сесії обласної Ради 5 скликання від 23 квітня 2009 року №791 «Про Обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2009-2013 роки» та  про хід виконання рішення 4 сесії обласної Ради 6 скликання від 4 березня 2011 року №65 «Про Обласну  цільову соціальну комплексну програму підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2015 року».

Також, депутати заслухали звіти керівників комунальних закладів та внесли цілий ряд рекомендацій стосовно покращення  роботи закладів.

У роботі засідання комісії взяли участь:  заступник голови обласної Ради Медвєдев Ю. В., начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Стоялова О. В., начальник управління з питань фізичної культури та спорту  облдержадміністрації Дідик С. М., заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту  облдержадміністрації Олійник О.М.

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 11:58 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація