29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя Роздрукувати

10 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя.

На зібранні розглядалось 13 питань порядку денного:

1. Про звернення депутата обласної Ради 7 скликання Барцьося В.В. щодо надання ветеранам ОУН-УПА матеріальної допомоги з обласного бюджету.

2. Про лист керівника ГО «Самооборона Майдану Вінниччини» Шпильової І.В. щодо звернення мешканців селища Вороновиця Вінницького району.

3. Про депутатське звернення Головашич Л.В. щодо з’ясування та перевірки фактів, які викладені в колективному звернені працівників Ладижинського дитячого будинку-інтернату.

4. Про лист благодійної організації ,,Благодійний фонд ,,Волонтер - 1” та громадської організації ,,Консультаційно – інформаційний центр для сім’ї, дітей та молоді” щодо внесення доповнень до заходів Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також сімей загиблих Вінничан під час подій, які відбулися 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради України та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2015 – 2017 роки, затвердженої рішенням 41 сесії обласної Ради 6 скликання від 29 вересня № 936.

5. Про лист Всеукраїнської громадської організації ,,Український конгрес інвалідів” про укладання договору співробітництва із залучення інвалідів та інших проблемних категорій населення до соціальної діяльності місцевих громад.

6. Про депутатське звернення Вигонюка А.В. про започаткування раз на півроку Дня донора-депутата.

7. Про звернення депутата Козятинської міської Ради 7 скликання О. Гвелісіані щодо функціонування Козятинського міського центру первинної медико – санітарної допомоги.

8. Про звернення керівника громадської організації ,,Українська військова організація Вінниччини” Р. Романюка щодо внесення змін до обласної Програми ,,Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян на 2016-2020 роки”.  

9. Про лист головного лікаря Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру В. Шамрая щодо закупівлі нового джерела іонізуючого випромінювання для апарату дистанційної гамма – терапії.

10. Про лист заступника голови обласної Ради О. Качура щодо створення робочої групи з перевірки комунального закладу ,,Вінницький обласний клінічний шкірно – венерологічний диспансер” щодо неналежної роботи закладу.

11. Про внесення доповнень до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 7 ,,Про Положення про постійні комісії обласної Ради 7 скликання”.

12. Про розгляд кандидатур до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

13. Про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Депутати обговорили питання щодо обрання представників громадськості  до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та схвалили відповідний висновок щодо цього. Кандидатури були обговорені на спільному засіданні постійних комісій 26 лютого 2016 року.

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації, Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія”.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

У різному було розглянуто листи та звернення депутатів обласної Ради 7 скликання з питань, що належать до повноважень постійної комісії.

       Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 11 березня 2016 року, 15:54 Переглядів: 1524

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація