Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

  Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

 • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

  З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

 • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

  Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту та зайнятості населення Роздрукувати

17 травня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоровя, соціального захисту та зайнятості населення:

На зібранні розглядалось 16 питань порядку денного:

 1. Про проект рішення обласної Ради ,,Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу ,,Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер № 2” (варіант 1).
 2. Про проект рішення обласної Ради ,,Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу ,,Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер № 2” (варіант 2).
 3. Про проект рішення обласної Ради ,,Про перейменування комунального закладу ,,Могилів – Подільська обласна туберкульозна лікарня”.
 4. Про проект рішення обласної Ради ,,Про припинення юридичної особи – комунального закладу ,,Рожнятівська обласна наркологічна лікарня’ шляхом приєднання до комунального закладу ,,Вінницький обласний наркологічний диспансер ,,Соціотерапія”.

5.Про проект рішення обласної Ради ,,Про припинення юридичних осіб – комунального закладу ,,Барська обласна туберкульозна лікарня” та обласного комунального закладу ,,Крижопільська туберкульозна лікарня” шляхом приєднання до Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання ,,Фтизіатрія”.

6. Про проект рішення обласної Ради ,,Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області”.

7. Про проект рішення обласної Ради «Про припинення шляхом ліквідації Тиманівського обласного протитуберкульозного санаторію для дорослих».

8. Про проект рішення обласної Ради ,,Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України з вимогою активізації роботи для визволення українців – учасників військових дій з Росією, які незаконно утримуються на території Російської Федерації та розгляду питання про затриманих активістів в Україні” .

9. Про проект рішення обласної Ради ,,Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України з вимогою негайного припинення політичних репресій щодо політв’язнів Вінниччини, українських патріотів” .

10. Про проект рішення обласної Ради ,,Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б., Кабінету Міністрів та народних депутатів України щодо припинення політичних репресій” .

11. Про лист депутата Вінницької   міської     ради   VІІ   скликання В.Паненка щодо методики фінансування закладів охорони здоров’я.

12. Про  депутатський запит народного депутата України Домбровського О.Г. щодо призначення державної соціальної допомоги Педулець Івану Вікторовичу одинокому батьку Педулець Дениса Івановича, у зв’язку із смертю його матері.

13. Про депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Мазура Г.Ф. до голови Вінницької обласної адміністрації Коровія Валерія Вікторовича, голови Вінницької обласної Ради Олійника Анатолія Дмитровича, директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації Грабович Людмили Олексіївни щодо збільшення загального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на лікування дітей інфікованих гепатитом.

14. Про стан виконання Обласної програми „Цукровий діабет” на 2010- 2015 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 5 скликання від 10 грудня 2010 року № 1013.

15. Про хід виконання Обласної програми “Здоров’я нації на 2013-2015 роки”, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2013року № 413.

16. Про хід виконання Обласної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням 31 сесії обласної Ради 5 скликання від 30 червня 2010 року № 1064.

      У роботі комісії взяли участь депутат обласної Ради Вигонюк А.В. представники Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад області, громадських організацій, засоби масової інформації.

      Найбільш дискусійним виявилось питання «Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу «Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер № 2». За результатами роботи постійної комісії обласної Ради були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 18 травня 2016 року, 10:55 Переглядів: 1136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація