Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім”ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Роздрукувати

15 квітня 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини під керівництвом Людмили Станіславенко.

   На засіданні комісії розглядалось 6 питань порядку денного:

1. Про звернення Федерації волейболу Вінницької області щодо ліцею –інтернату Вінницького гуманітарно – педагогічного коледжу.

2. Про внесення змін до рішень 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року №41 «Про затвердження порядків використання коштів обласного бюджету», 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 414 «Про Єдину комплексну програму розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013 – 2017 роки».

3. Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – обєктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

4.Про призначення Дровозюка С.І. на посаду ректора коммунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти».

5.  Про надання згоди на передачу професійно –технічних навчальних закладів з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

6. Про депутатський запит народного депутата України Домбровського О.Г. щодо проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

7. Про хід виконання рішення 24 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 квітня 2014 року № 689 „Про Обласну цільову соціальну програму оздоровлення, відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року»  та звернення від голів фракцій обласної Ради 7 скликання щодо припинення політичних репресій. 

  У роботі комісії взяли участь: Чернявський С.В. – начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Чумак М. Ф. – Президент федерації волейболу Вінницької області, Троян В.Г.– заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації, Волощук В.І.– заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, Чорна О.А.- перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Закревська Л.В. – начальник відділу оздоровлення, санаторно – курортного лікування та моніторингу Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Крученюк О. В.- голова фракції обласної Ради 7 скликання «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Кривешко  С. С. - голова фракції обласної Ради 7 скликання Радикальна партія Олега Ляшка, представники громадських організацій, засоби масової інформації.

 Комісія підтримала 2 проекти рішення, запропоновані  депутатськими  фракціями обласної Ради 7 скликання «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та Радикальної партії Олега Ляшка щодо припинення політичних репресій в Україні. Ці звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України  будуть розглядатись на черговій сесії обласної Ради.

 Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 15 квітня 2016 року, 15:18 Переглядів: 1057

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація