24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Роздрукувати

3 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енерго-збереження:

На зібранні розглядалось 7 питань порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради  «Про продовження строку виконання «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки».

2. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 року № 379 «По нову редакцію Обласної програми «Питна вода» на 2012-2020 роки»

3. Про вирішення проблеми надання послуг з теплопостачання в комунальній сфері малих міст та сіл області шляхом заохочення  створення приватних теплогенеруючих компаній.

4. Про розгляд кандидатур до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

5.  Про звернення міжнародної енергоінноваційної компанії «КВАНТУМ ЕЛЕКТРИК» із пропозиціями щодо впровадження заходів з економії енергоресурсів.

6. Про розгляд звернення Левчука В.П. щодо впорядкування дороги з м.Погребища до села Новофастів.

7. Про розгляд звернення правозахисної громадської організації «АЗА».

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження облдержадміністрації, комунального підприємства „Вінниця-облтеплоенерго”, начальник комунальної організації „Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву ” Володимир Бабошин В.О., Олена Габрієль директор приватного підприємства «Габрієль».  За результатами роботи постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Зокрема, найбільш суперечливим виявилось питання «Про продовження строку виконання  «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки». Головним питанням постійної комісії було, по яких критеріях складався план заходів, чи проводиться енергетичний аудит, щодо визначення необхідності проведення цих заходів та пріоритетів серед підприємств.

Також багато дискусій викликало питання щодо вирішення проблеми надання послуг з теплопостачання у малих містах та селах області шляхом заохочення створення приватних теплогенеруючих компаній". Члени комісії та запрошені представники приватного підприємства «Габрієль» звернулись із проханням до Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження облдержадміністрації детально вивчити питання, створивши робочу групу із залученням представників комісії та уповноважених осіб.

Повернутись Створено: 4 березня 2016 року, 12:40 Переглядів: 976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація