Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Роздрукувати

3 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енерго-збереження:

На зібранні розглядалось 7 питань порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради  «Про продовження строку виконання «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки».

2. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 року № 379 «По нову редакцію Обласної програми «Питна вода» на 2012-2020 роки»

3. Про вирішення проблеми надання послуг з теплопостачання в комунальній сфері малих міст та сіл області шляхом заохочення  створення приватних теплогенеруючих компаній.

4. Про розгляд кандидатур до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

5.  Про звернення міжнародної енергоінноваційної компанії «КВАНТУМ ЕЛЕКТРИК» із пропозиціями щодо впровадження заходів з економії енергоресурсів.

6. Про розгляд звернення Левчука В.П. щодо впорядкування дороги з м.Погребища до села Новофастів.

7. Про розгляд звернення правозахисної громадської організації «АЗА».

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження облдержадміністрації, комунального підприємства „Вінниця-облтеплоенерго”, начальник комунальної організації „Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву ” Володимир Бабошин В.О., Олена Габрієль директор приватного підприємства «Габрієль».  За результатами роботи постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Зокрема, найбільш суперечливим виявилось питання «Про продовження строку виконання  «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки». Головним питанням постійної комісії було, по яких критеріях складався план заходів, чи проводиться енергетичний аудит, щодо визначення необхідності проведення цих заходів та пріоритетів серед підприємств.

Також багато дискусій викликало питання щодо вирішення проблеми надання послуг з теплопостачання у малих містах та селах області шляхом заохочення створення приватних теплогенеруючих компаній". Члени комісії та запрошені представники приватного підприємства «Габрієль» звернулись із проханням до Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження облдержадміністрації детально вивчити питання, створивши робочу групу із залученням представників комісії та уповноважених осіб.

Повернутись Створено: 4 березня 2016 року, 12:40 Переглядів: 1049

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація