Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Роздрукувати

3 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енерго-збереження:

На зібранні розглядалось 7 питань порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради  «Про продовження строку виконання «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки».

2. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 року № 379 «По нову редакцію Обласної програми «Питна вода» на 2012-2020 роки»

3. Про вирішення проблеми надання послуг з теплопостачання в комунальній сфері малих міст та сіл області шляхом заохочення  створення приватних теплогенеруючих компаній.

4. Про розгляд кандидатур до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

5.  Про звернення міжнародної енергоінноваційної компанії «КВАНТУМ ЕЛЕКТРИК» із пропозиціями щодо впровадження заходів з економії енергоресурсів.

6. Про розгляд звернення Левчука В.П. щодо впорядкування дороги з м.Погребища до села Новофастів.

7. Про розгляд звернення правозахисної громадської організації «АЗА».

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження облдержадміністрації, комунального підприємства „Вінниця-облтеплоенерго”, начальник комунальної організації „Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву ” Володимир Бабошин В.О., Олена Габрієль директор приватного підприємства «Габрієль».  За результатами роботи постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Зокрема, найбільш суперечливим виявилось питання «Про продовження строку виконання  «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки». Головним питанням постійної комісії було, по яких критеріях складався план заходів, чи проводиться енергетичний аудит, щодо визначення необхідності проведення цих заходів та пріоритетів серед підприємств.

Також багато дискусій викликало питання щодо вирішення проблеми надання послуг з теплопостачання у малих містах та селах області шляхом заохочення створення приватних теплогенеруючих компаній". Члени комісії та запрошені представники приватного підприємства «Габрієль» звернулись із проханням до Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження облдержадміністрації детально вивчити питання, створивши робочу групу із залученням представників комісії та уповноважених осіб.

Повернутись Створено: 4 березня 2016 року, 12:40 Переглядів: 1001

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація