5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Роздрукувати

24 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енерго-збереження.

На зібранні розглядалось 4 питань порядку денного:

1. Про передачу цілісних майнових комплексів дочірніх підприємств комунального підприємства  “Вінницяоблводоканал” та об’єктів незавершеного будівництва.

2. Про внесення доповнень до рішення 1 сесії обласної Ради  7 скликання від 4 грудня 2015 року № 7 „Про Положення про постійні комісії  обласної Ради 7 скликання”.

3. Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад  Вінницької області.

4. Про проект рішення обласної Ради  «Про продовження строку виконання «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки».

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження облдержадміністрації, департаменту освіти і науки, цивільного захисту, охорони здоров’я та курортів, комунального підприємства „Вінницяоблтеплоенерго”, начальник комунальної організації „Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву ” Володимир Бабошин В.О., представники районних рад та адміністрацій,  засоби масової інформації.

Зокрема, найбільш обговорюваним залишається питання «Про продовження строку виконання  «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки» Головними питаннями постійної комісії обласної Ради є критерії плану заходів, проведення енергетичного аудиту щодо визначення необхідності проведення цих заходів та пріоритетів серед комунальних установ, організацій.

За результатами роботи постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Повернутись Створено: 25 березня 2016 року, 12:16 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація