Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Роздрукувати

7 квітня п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енерго-збереження:

На зібранні розглядалось 5 питань порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради  «Про продовження строку виконання «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки».

2. Про передачу цілісних майнових комплексів дочірніх підприємств комунального підприємства  “Вінницяоблводоканал” та об’єктів незавершеного будівництва.

3. Про розгляд ситуації, що склалася  на ВП «Ладижинська ТЕС» ПАТ ДТЕК Західенерго.

4. Про звернення Зозулинецької сільської ради Козятинського району щодо проведення робіт по прокладенню водогінної системи.

5. Про передачу майна до комунальної власності територіальної громади міста Вінниці.

У роботі комісії взяли участь депутат обласної Ради Хребтій Я.В. представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження облдержадміністрації,  комунальних підприємств «Вінницяоблтеплоенерго», «Вінницяоблводоканал», начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, представники районних рад та адміністрацій,  засоби масової інформації.

Найбільш дискусійними виявились питання «Про продовження строку виконання  «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки»  та «Про передачу цілісних майнових комплексів дочірніх підприємств комунального підприємства «Вінницяоблводоканал та об’єктів незавершеного будівництва». За результатами роботи постійної комісії обласної Ради були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 7 квітня 2016 року, 15:34 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація