13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комісія обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження розглядали нову редакцію обласної програми «Питна вода» Роздрукувати

7 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження. Розглядались такі питаня:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення змін до рішення 39 сесії обласної Ради 6 скликання від 14 липня 2015 року № 928 «Про Програму енергозбереження для населення  та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки».

2. Про проект рішення обласної Ради «Про продовження строку виконання  «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки».

3. Про хід виконання рішення 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 № 379 «Про нову редакцію Обласної програми «Питна вода» на 2008-2020 роки» затвердженої рішення 15 сесії обласної Ради 5 скликання від 16 січня 2008 року № 463.

4. Про  виконання рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 червня 2006 року № 532 «Про Програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад Вінницької області на 2013-2015 роки».

5. Про проект рішення обласної Ради «Про генерального директора комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго».

 6. Про проект рішення обласної Ради «Про начальника комунального підприємства «Вінницяоблводоканал».

7. Про проект рішення обласної Ради ,,Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України з вимогою активізації роботи для визволення українців – учасників військових дій з Росією, які незаконно утримуються на території Російської Федерації та розгляду питання про затриманих активістів в Україні”.

8. Про проект рішення обласної Ради ,,Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України з вимогою негайного припинення політичних репресій щодо політв’язнів Вінниччини, українських патріотів”.

9. Про проект рішення обласної Ради ,,Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б., Кабінету Міністрів та народних депутатів України щодо припинення політичних репресій”.

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, КП «Вінницяоблтеплоенерго», КП «Вінницяоблводоканал», засоби масової інформації. За результатами роботи постійної комісії обласної Ради були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 7 червня 2016 року, 17:18 Переглядів: 816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація