Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

  Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

 • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

  З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

 • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

  Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Роздрукувати

28 грудня п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження:

На зібранні розглядалось 7 питань порядку денного:

 • Про проект рішення обласної Ради «Про погодження інвестиційної програми комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго».
 • Про внесення змін до рішення 39 сесії обласної Ради 6 скликання від 14 липня 2015 року № 928 «Про Програму енергозбереження  для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки».
 • Про проект рішення обласної Ради «Про Регламент обласної Ради 7 скликання».
 • Про проект рішення обласної Ради «Про план роботи обласної Ради на 2016 рік».
 • Про план роботи постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження на 2016 рік.
 • Про розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.11.2015 № 703 «Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, робіт та послуг».
 • Про проект рішення обласної Ради «Про затвердження Положення про порядок та умови  відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю».

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, КП «Вінницяоблтеплоенерго», працівники виконавчого апарату обласної Ради. За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Повернутись Створено: 30 грудня 2015 року, 09:53 Переглядів: 1317

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація