Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

  Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

 • Депутатів у обласній Раді стало менше

  Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

 • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

  Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Роздрукувати

28 грудня п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження:

На зібранні розглядалось 7 питань порядку денного:

 • Про проект рішення обласної Ради «Про погодження інвестиційної програми комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго».
 • Про внесення змін до рішення 39 сесії обласної Ради 6 скликання від 14 липня 2015 року № 928 «Про Програму енергозбереження  для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки».
 • Про проект рішення обласної Ради «Про Регламент обласної Ради 7 скликання».
 • Про проект рішення обласної Ради «Про план роботи обласної Ради на 2016 рік».
 • Про план роботи постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження на 2016 рік.
 • Про розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.11.2015 № 703 «Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, робіт та послуг».
 • Про проект рішення обласної Ради «Про затвердження Положення про порядок та умови  відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю».

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, КП «Вінницяоблтеплоенерго», працівники виконавчого апарату обласної Ради. За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Повернутись Створено: 30 грудня 2015 року, 09:53 Переглядів: 1225

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація