Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

  УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

 • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

  11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

 • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

  59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Роздрукувати

28 грудня п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження:

На зібранні розглядалось 7 питань порядку денного:

 • Про проект рішення обласної Ради «Про погодження інвестиційної програми комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго».
 • Про внесення змін до рішення 39 сесії обласної Ради 6 скликання від 14 липня 2015 року № 928 «Про Програму енергозбереження  для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки».
 • Про проект рішення обласної Ради «Про Регламент обласної Ради 7 скликання».
 • Про проект рішення обласної Ради «Про план роботи обласної Ради на 2016 рік».
 • Про план роботи постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження на 2016 рік.
 • Про розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.11.2015 № 703 «Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, робіт та послуг».
 • Про проект рішення обласної Ради «Про затвердження Положення про порядок та умови  відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю».

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, КП «Вінницяоблтеплоенерго», працівники виконавчого апарату обласної Ради. За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Повернутись Створено: 30 грудня 2015 року, 09:53 Переглядів: 1183

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація