5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Роздрукувати

25 травня п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження:

На зібранні розглядались 5 питань порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про призначення Плавуцького В.І. на посаду начальника комунального підприємства «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації».

2. Про проект рішення обласної Ради «Про призначення Степанюка Д.В. на посаду начальника комунального підприємства «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації».

3.  Про проект рішення обласної Ради «Про хід виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням 34 сесії обласної Ради 5 скликання від 25 жовтня 2010 року № 1116»

4. Про проект рішення обласної Ради «Про зняття з контролю рішень обласної Ради».

5. Про звернення гр..Кравчука Л.В. щодо неправомірних дій здійснених Ващук В.П. у знищенні водопостачання та водовідведення  квартири заявника.

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, комунального підприємства «Вінницяоблводоканал». За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Повернутись Створено: 25 травня 2015 року, 16:58 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація