5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Роздрукувати

21 квітня п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

На зібранні розглядались 4 питання порядку денного:

1. Про внесення доповнень до рішення 34 сесії обласної Ради 5 скликання від 25 жовтня 2010 року № 1116 «Про Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки».

2. Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

 3. Про переукладення контракту з Загоруйком Л.І. - начальником комунального підприємства „Немирівське районне бюро технічної інвентаризації”.

4. Про звернення до Президента України Порошенка П.О., голови Кабінету Міністрів України Яценюка А.П., Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б. щодо перегляду рішення НКРЕ та КП № 583 від 30.03.2015 р. «Про встановлення роздрібних цін  на природний газ, що використовується для потреб населення», інших рішень НКРЕ та КП про підвищення тарифів на електроенергію для населення та бізнесу.

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, управління спільної власності територіальних громад області та інш. За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Повернутись Створено: 21 квітня 2015 року, 16:20 Переглядів: 714

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація