03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність постійної комісії обласної з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя Роздрукувати

24 вересня цього року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів, та здорового способу життя (Солейко Н.П.)

До порядку денного були внесені такі питання:

1. Про стан виконання Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, затвердженої рішенням 10 сесії обласної Ради 6 скликання від 14 лютого 2012 року №279.

2. Про нову редакцію додатків до Обласної програми “Цукровий діабет на 2010-2015 роки”, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 5 скликання від 10 грудня 2009 року №897.

3. Про застосування контрактної форми трудового договору з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області.

4. Про хід виконання рішення 3 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 січня 2011 року №51 “Про основні напрями реформування системи охорони здоров’я в області та завдання органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення ефективного медичного обслуговування громадян”.

5. Про Стратегію регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

В обговоренні питань взяли  участь також запрошені Білоус Дмитро Мечиславович – заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів обласної державної адміністрації, Вишневський Сергій Іванович – юрист Департаменту охорони здоров’я та курортів обласної державної адміністрації, Задорожна Ольга Іванівна – головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я та курортів обласної державної адміністрації, Одарченко Петро Якимович – головний лікар Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру, Прудиус Пилип Григорович – головний лікар Вінницького обласного клінічного ендокринологічного диспансеру, голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді, Шевчук Ірина Вікторівна - начальник відділу фінансування та економіки, управління роботи з персоналом, медицини катастроф, фінансування та економіки, бухгалтерського обліку та аудиту Департаменту охорони здоров’я та курортів обласної державної адміністрації

Повернутись Створено: 25 вересня 2013 року, 14:31 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація