12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Діяльність закладів культури в умовах децентралізації обговорили на Вінниччині Роздрукувати

21 вересня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва, голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Наталія Морозова взяли участь у тренінгу «Моделювання функціонування закладів культури в умовах децентралізації». Семінар проводився в рамках реалізації Програми «U-LEAD з Європою: Програми для України з розширенням прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».

Ініціатором проведення тренінгу виступив Вінницький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

– Децентралізація, яка відбувається на рівні держави та в області, зокрема, передає частину функцій на регіональний місцевий рівень. Тут є багато переваг, але виникає і багато нових викликів. Питання, які наразі хвилюють, – це забезпечення культури суспільного сприйняття, рівного доступу до освітніх, технічних, інноваційних послуг,  збереження закладів культури, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Перед присутніми на зібранні виступила радник Міністра культури України, координатор сектору «Культура» Офісу секторальної децентралізації Ірина Френкель. Вона акцентувала свою увагу на презентації державної політики в галузі культури з впровадження реформи децентралізації.

Директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва Наталія Морозова розповіла про бібліотеку, як об’єкт децентралізації, умови, особливості та виклики сучасності.

Присутні на тренінгу продовжили свою роботу в групах, в яких обговорили формування культурних просторів в об’єднаних територіальних громадах.

Повернутись Створено: 21 вересня 2017 року, 15:05 Переглядів: 1364

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація