Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діяльність закладів культури в умовах децентралізації обговорили на Вінниччині Роздрукувати

21 вересня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва, голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Наталія Морозова взяли участь у тренінгу «Моделювання функціонування закладів культури в умовах децентралізації». Семінар проводився в рамках реалізації Програми «U-LEAD з Європою: Програми для України з розширенням прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».

Ініціатором проведення тренінгу виступив Вінницький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

– Децентралізація, яка відбувається на рівні держави та в області, зокрема, передає частину функцій на регіональний місцевий рівень. Тут є багато переваг, але виникає і багато нових викликів. Питання, які наразі хвилюють, – це забезпечення культури суспільного сприйняття, рівного доступу до освітніх, технічних, інноваційних послуг,  збереження закладів культури, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Перед присутніми на зібранні виступила радник Міністра культури України, координатор сектору «Культура» Офісу секторальної децентралізації Ірина Френкель. Вона акцентувала свою увагу на презентації державної політики в галузі культури з впровадження реформи децентралізації.

Директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва Наталія Морозова розповіла про бібліотеку, як об’єкт децентралізації, умови, особливості та виклики сучасності.

Присутні на тренінгу продовжили свою роботу в групах, в яких обговорили формування культурних просторів в об’єднаних територіальних громадах.

Повернутись Створено: 21 вересня 2017 року, 15:05 Переглядів: 1520

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація