Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Учасники фестивалю-ярмарку «APPLE BAR» представили виставки сільськогосподарської продукції Роздрукувати

Протягом двох днів у місті Бар вперше проходив Міжнародний фестиваль-ярмарок «APPLE BAR», організований місцевою владою за підтримки Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування і Програми «U-LEAD з Європою». У події взяли участь представники територіальних громад області, України та інших країн, місцеві аграрії, постачальники сировини і виробники сільгосппродукції.

За словами організаторів, метою заходу була промоція Бару, як потужного аграрного центру Вінниччини із привабливим інвестиційним кліматом; залучення до співпраці місцевих та закордонних інвесторів; популяризація агросфери як перспективного напряму ведення бізнесу; розвиток культурних і торгово-економічних відносин з іншими країнами; культурне збагачення та забезпечення активного  дозвілля мешканців і гостей міста.

На майдані Святого Миколая учасники фестивалю-ярмарку «Яблуневий дар» представили виставки сільськогосподарської продукції та засобів захисту рослин. 

Усі, хто завітав на свято, мали змогу ознайомитися з роботами заслуженого художника України Володимира Козюка, переглянувши виставку його світлин під назвою «Україна розцвіте!», помилуватися оригінальністю виробів народних умільців, придбати яблука  та сувенірну продукцію, скуштувати смачні автентичні подільські страви від «Гастрогіду Вінниччина», побувати на вільному базарі капуцинів і завітати в лучний табір, зробити фото на згадку на фоні надзвичайно оригінальних фотозон, взяти участь у різноманітних майстер-класах.

Голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Володимир Саволюк. голова районної ради Михайло Піддубний та очільник міської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський звернулися до присутніх з вітальним словом. Висловивши найкращі побажання, вони вручили Подяки спонсорам фестивалю і призи юним учасникам караоке.

Святкову атмосферу на фестивалі-ярмарку створили виступи аматорських колективів району і, безумовно, концерт народного артиста України Миколи Янченка.

 

Повернутись Створено: 23 жовтня 2017 року, 17:02 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація