23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Учасники фестивалю-ярмарку «APPLE BAR» представили виставки сільськогосподарської продукції Роздрукувати

Протягом двох днів у місті Бар вперше проходив Міжнародний фестиваль-ярмарок «APPLE BAR», організований місцевою владою за підтримки Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування і Програми «U-LEAD з Європою». У події взяли участь представники територіальних громад області, України та інших країн, місцеві аграрії, постачальники сировини і виробники сільгосппродукції.

За словами організаторів, метою заходу була промоція Бару, як потужного аграрного центру Вінниччини із привабливим інвестиційним кліматом; залучення до співпраці місцевих та закордонних інвесторів; популяризація агросфери як перспективного напряму ведення бізнесу; розвиток культурних і торгово-економічних відносин з іншими країнами; культурне збагачення та забезпечення активного  дозвілля мешканців і гостей міста.

На майдані Святого Миколая учасники фестивалю-ярмарку «Яблуневий дар» представили виставки сільськогосподарської продукції та засобів захисту рослин. 

Усі, хто завітав на свято, мали змогу ознайомитися з роботами заслуженого художника України Володимира Козюка, переглянувши виставку його світлин під назвою «Україна розцвіте!», помилуватися оригінальністю виробів народних умільців, придбати яблука  та сувенірну продукцію, скуштувати смачні автентичні подільські страви від «Гастрогіду Вінниччина», побувати на вільному базарі капуцинів і завітати в лучний табір, зробити фото на згадку на фоні надзвичайно оригінальних фотозон, взяти участь у різноманітних майстер-класах.

Голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Володимир Саволюк. голова районної ради Михайло Піддубний та очільник міської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський звернулися до присутніх з вітальним словом. Висловивши найкращі побажання, вони вручили Подяки спонсорам фестивалю і призи юним учасникам караоке.

Святкову атмосферу на фестивалі-ярмарку створили виступи аматорських колективів району і, безумовно, концерт народного артиста України Миколи Янченка.

 

Повернутись Створено: 23 жовтня 2017 року, 17:02 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація