Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учасники фестивалю-ярмарку «APPLE BAR» представили виставки сільськогосподарської продукції Роздрукувати

Протягом двох днів у місті Бар вперше проходив Міжнародний фестиваль-ярмарок «APPLE BAR», організований місцевою владою за підтримки Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування і Програми «U-LEAD з Європою». У події взяли участь представники територіальних громад області, України та інших країн, місцеві аграрії, постачальники сировини і виробники сільгосппродукції.

За словами організаторів, метою заходу була промоція Бару, як потужного аграрного центру Вінниччини із привабливим інвестиційним кліматом; залучення до співпраці місцевих та закордонних інвесторів; популяризація агросфери як перспективного напряму ведення бізнесу; розвиток культурних і торгово-економічних відносин з іншими країнами; культурне збагачення та забезпечення активного  дозвілля мешканців і гостей міста.

На майдані Святого Миколая учасники фестивалю-ярмарку «Яблуневий дар» представили виставки сільськогосподарської продукції та засобів захисту рослин. 

Усі, хто завітав на свято, мали змогу ознайомитися з роботами заслуженого художника України Володимира Козюка, переглянувши виставку його світлин під назвою «Україна розцвіте!», помилуватися оригінальністю виробів народних умільців, придбати яблука  та сувенірну продукцію, скуштувати смачні автентичні подільські страви від «Гастрогіду Вінниччина», побувати на вільному базарі капуцинів і завітати в лучний табір, зробити фото на згадку на фоні надзвичайно оригінальних фотозон, взяти участь у різноманітних майстер-класах.

Голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Володимир Саволюк. голова районної ради Михайло Піддубний та очільник міської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський звернулися до присутніх з вітальним словом. Висловивши найкращі побажання, вони вручили Подяки спонсорам фестивалю і призи юним учасникам караоке.

Святкову атмосферу на фестивалі-ярмарку створили виступи аматорських колективів району і, безумовно, концерт народного артиста України Миколи Янченка.

 

Повернутись Створено: 23 жовтня 2017 року, 17:02 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація