24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Для аграріїв Вінниччини провели «Ярмарок кредитів» Роздрукувати

У Вінниці відбувся щорічний «Ярмарок кредитів» для представників аграрного сектору Вінниччини. Тема заходу – «Фінансові та матеріальні ресурси для ведення аграрного бізнесу».

Організатором заходу виступила Агенція регіонального розвитку Вінницької області.

Участь у «Ярмарку кредитів» взяли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Валентина Кирилюк, депутат обласної Ради Олег Коров’ячук, а також представники агробізнесу, фінансових установ та компаній, що спеціалізуються на обслуговуванні аграрного сектору.

Для учасників заходу формат роботи був побудований у вигляді комунікаційної гри, що сприяла детальнішому вивченню потреб сільськогосподарських підприємств. Робота у форматі маркетплейсу надає можливість створити простір для комунікації між представниками банківських установ, а також компаніями, які спеціалізуються на обслуговуванні аграрного сектору і підприємствами сільського господарства.

Захід було спрямовано на інформування суб’єктів аграрного бізнесу про доступні фінансові продукти, нові тенденції на ринку фінансових послуг, механізми залучення фінансових та матеріально-технічних ресурсів для ведення агробізнесу, а також ознайомлення з державними програмами  підтримки аграрного бізнесу.

Семінар розпочала директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, яка зазначила, що «Ярмарок кредитів» був започаткований 2016 року і щорічно відвідують його близько 80 учасників. Також Наталія Гижко розповіла про основні напрями роботи Агенції, включаючи реалізацію програми електронного врядування та електронної демократії, а також проведення заходів, спрямованих  на  підтримку  суб'єктів малого і середнього підприємництва.  Ознайомила присутніх із основними пріоритетами роботи Агенції 2019 року.

Під час заходу заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Валентина Кирилюк поінформувала про особливості та механізми реалізації програм державної фінансової підтримки агропромислового комплексу 2019 року. Зокрема, відповідно до чинного законодавства передбачено такі напрями державної підтримки сектору АПК: фінансова підтримка заходів в агропромислового комплексу шляхом здешевлення кредитів (Постанова КМУ від 29.04.15р. № 300); фінансова підтримка розвитку фермерських господарств (Постанова КМУ від 07.02.18р. № 106); державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними (Постанова КМУ від 15.07.05р. № 587); надання кредитів фермерським господарствам (Постанова КМУ від 25.08.04р. № 1102); державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва) (Постанова КМУ від 07.02.18р. № 107); фінансова підтримка сільгосптоваровиробників (Постанова КМУ від 01.03.17р. № 130). 

Про особливості аграрної розписки, ключові вигоди та можливості для агровиробників розповів консультант проекту «Аграрні розписки в Україні» Роман Колібаба.

Під час «Ярмарку кредитів» представники банків деталізували роль фінансових установ у реалізації фінансових ініціатив з держбюджету та надали докладну інформацію  про особливості втілення механізму державної підтримки на розвиток аграрного бізнесу.

Учасники заходу також ознайомилися із досвідом представників компаній-кредиторів, дізнались про вигідні умови кредитування у рамках програми клієнтської підтримки, а також про надання авансу під зерно майбутнього цьогорічного врожаю. Також значна увага була приділена прогнозуванню цін на майбутній урожай, хеджуванню ризиків, тощо.

Захід проводиться щорічно Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у партнерстві з облдержадміністрацією в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінниччини на період до 2020 року та Проектом Міжнародної фінансової корпорації «Аграрні розписки в Україні».

Повернутись Створено: 15 лютого 2019 року, 11:08 Переглядів: 257

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація