Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Для аграріїв Вінниччини провели «Ярмарок кредитів» Роздрукувати

У Вінниці відбувся щорічний «Ярмарок кредитів» для представників аграрного сектору Вінниччини. Тема заходу – «Фінансові та матеріальні ресурси для ведення аграрного бізнесу».

Організатором заходу виступила Агенція регіонального розвитку Вінницької області.

Участь у «Ярмарку кредитів» взяли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Валентина Кирилюк, депутат обласної Ради Олег Коров’ячук, а також представники агробізнесу, фінансових установ та компаній, що спеціалізуються на обслуговуванні аграрного сектору.

Для учасників заходу формат роботи був побудований у вигляді комунікаційної гри, що сприяла детальнішому вивченню потреб сільськогосподарських підприємств. Робота у форматі маркетплейсу надає можливість створити простір для комунікації між представниками банківських установ, а також компаніями, які спеціалізуються на обслуговуванні аграрного сектору і підприємствами сільського господарства.

Захід було спрямовано на інформування суб’єктів аграрного бізнесу про доступні фінансові продукти, нові тенденції на ринку фінансових послуг, механізми залучення фінансових та матеріально-технічних ресурсів для ведення агробізнесу, а також ознайомлення з державними програмами  підтримки аграрного бізнесу.

Семінар розпочала директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, яка зазначила, що «Ярмарок кредитів» був започаткований 2016 року і щорічно відвідують його близько 80 учасників. Також Наталія Гижко розповіла про основні напрями роботи Агенції, включаючи реалізацію програми електронного врядування та електронної демократії, а також проведення заходів, спрямованих  на  підтримку  суб'єктів малого і середнього підприємництва.  Ознайомила присутніх із основними пріоритетами роботи Агенції 2019 року.

Під час заходу заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Валентина Кирилюк поінформувала про особливості та механізми реалізації програм державної фінансової підтримки агропромислового комплексу 2019 року. Зокрема, відповідно до чинного законодавства передбачено такі напрями державної підтримки сектору АПК: фінансова підтримка заходів в агропромислового комплексу шляхом здешевлення кредитів (Постанова КМУ від 29.04.15р. № 300); фінансова підтримка розвитку фермерських господарств (Постанова КМУ від 07.02.18р. № 106); державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними (Постанова КМУ від 15.07.05р. № 587); надання кредитів фермерським господарствам (Постанова КМУ від 25.08.04р. № 1102); державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва) (Постанова КМУ від 07.02.18р. № 107); фінансова підтримка сільгосптоваровиробників (Постанова КМУ від 01.03.17р. № 130). 

Про особливості аграрної розписки, ключові вигоди та можливості для агровиробників розповів консультант проекту «Аграрні розписки в Україні» Роман Колібаба.

Під час «Ярмарку кредитів» представники банків деталізували роль фінансових установ у реалізації фінансових ініціатив з держбюджету та надали докладну інформацію  про особливості втілення механізму державної підтримки на розвиток аграрного бізнесу.

Учасники заходу також ознайомилися із досвідом представників компаній-кредиторів, дізнались про вигідні умови кредитування у рамках програми клієнтської підтримки, а також про надання авансу під зерно майбутнього цьогорічного врожаю. Також значна увага була приділена прогнозуванню цін на майбутній урожай, хеджуванню ризиків, тощо.

Захід проводиться щорічно Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у партнерстві з облдержадміністрацією в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінниччини на період до 2020 року та Проектом Міжнародної фінансової корпорації «Аграрні розписки в Україні».

Повернутись Створено: 15 лютого 2019 року, 11:08 Переглядів: 300

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація