22 травня о 9.30 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування. 22 травня о 12.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання Конкурсної ради з проведення 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 22 травня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань свободи слова, інформаціного простору. 22 травня о 14.30 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

  • Нову редакцію проекту Перспективного плану формування територій Вінниччини затвердили зі змінами

    Понад годину у сесійній залі депутати розглядали питання щодо нової редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області. 10 із 27 районів до нього не увійшли. В цілому за нову редакцію зі змінами проголосували 46 депутатів. Згідно з рішенням про Перспективний план вилучаються для подальшого обговорення такі район ....

  • На Вінниччині стартував міжнародний проект з підтримки молодіжного підприємництва на селі JoUrney

    На Вінниччині стартував міжнародний проект з підтримки молодіжного підприємництва на селі «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості» – JoUrney (Joint Organization to Unite Rural Netvorks of Entrepreneurial Youth), який фінансується програмою європейського Союзу ERASMUS+. 4 березн ....

Для очільників органів місцевого самоврядування Вінниччини провели екскурсію Верховною Радою та Будинком Уряду Роздрукувати

15 травня голови районних та сільських рад разом з керівництвом обласної Ради перебували у Києві. Нагадаємо, у столиці вчора проходило засідання круглого столу стосовно питань співпраці органів місцевого самоврядування та органів державної влади, на який запросили керівництво обласної Ради, очільників районних рад та представників сільських рад Вінницької області до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Заступник голови Комітету, народний депутат Сергій Кудлаєнко для делегації з Вінниччини організував екскурсію Верховною Радою та Будинком Уряду.

З метою всебічного інформування про діяльність українського парламенту очільники районних рад побачили унікальні речі: синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради, експозицію «Головний Прапор країни», картини, які прикрашають стіни приміщень уряду, знамениту картину «Державотворення», пройшлися кулуарами Верховної Ради, побували на балконі головної сесійної зали України під час роботи народних обранців. Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій звернув увагу депутатів на гостей та привітав з трибуни голову обласної Ради Анатолія Олійника.

Дізнавшись найцікавіші факти з історії та сьогодення головного будинку Верховної Ради України, екскурсанти пройшлися урядовим Печерськом до Будинку Уряду.

Відвідування Музею історії урядів України є частиною маршруту проведення екскурсій у Будинку Уряду. Експозиція музею розповідає про діяльність урядів, що діяли на території сучасної України від 1917 року до наших днів. У Музеї представлені оригінальні матеріали, пов’язані з діяльністю колишніх керівників урядів, зокрема, документи, нагороди, фотознімки. Відвідувачі змогли посидіти за робочим місцем Голови Ради Міністрів УРСР у відтвореному інтер’єрі робочого кабінету.

Відвідувачі ознайомилися з технічними засобами, якими користувалися співробітники урядового апарату. У залі, присвяченому періоду незалежності України, екскурсанти ознайомилися з текстом Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року з оригіналу газети «Урядовий кур’єр», та матеріалами, присвяченими діяльності першого Прем’єр-міністра незалежної України – Вітольда Фокіна. Побували також відвідувачі Музею історії урядів України у так званій «секретці».

Довго роздивлялися вінничани експозицію подарунків державі, одержаних керівниками та членами урядів України. Ця експозиція постійно поповнюється.

Далі для делегації провели екскурсію будинком, де нині працює Уряд. Його було споруджено наприкінці 30-ї років ХХ століття. Головний напівкруглий фасад будівлі розгорнутий у бік вул. Грушевського і Маріїнського парку. Одне з двох крил простягається уздовж вул. Садової, друге – у глибину кварталу. Центральний корпус налічує десять поверхів, бічні крила – семи- та восьмиповерхові.

Прогулюючись коридорами влади, екскурсанти помітити приймальні віце-прем’єрів та кабінети радників прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Потім екскурсантів запросили до зали засідання уряду та прес-центру, де відбуваються зустрічі міністрів з журналістами, звідки і транслюються всі брифінги та прес-конференції.

Екскурсовод запевнив, що коридори Будинку Уряду завжди відкриті для відвідувачів. До слова, у Будинку Уряду працюють Прем’єр-міністр України, віце-премєр-міністри, Міністр Кабміну, також розміщуються Секретаріат Кабінету Міністрів, частина структурних підрозділів Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства інформаційної політики. Загалом в приміщенні працює близько двох тисяч працівників.

Повернутись Створено: 16 травня 2019 року, 15:40 Переглядів: 346

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація