5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Для переможців 13-го обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад виділено 10 мільйонів гривень Роздрукувати

1 червня відбулось друге засідання Конкурсної ради 13-го обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад, під час якого було продовжено визначення переможців.

Як поінформував голова обласної Ради Анатолій Олійник, до розгляду експертної комісії представлено 710 проектів територіальних громад області, що значно перевищує кількість минулорічних проектів. (Для порівняння, минулого року подано 251 проект).

Найбільше проектів надійшло з Барського району – 66, з Калинівського – 62, та з Тростянецького – 51. Варто зазначити, що за останні 5 років Калинівка подала 172 проекти. Найактивніше проявили себе Бершадський та Тульчинський райони, які цього року подали проектів більше, ніж в сукупності за всі минулі роки.

Під час другого засідання представники Конкурсної ради розглянули решту поданих заявок. Нагадаємо, що опрацювання першої половини проектів відбулось під час попереднього засідання, що відбулось 18 травня цього року.

За результатами всіх опрацьованих проектів визначено 211 переможців, на реалізацію яких виділено 10 млн грн.

Як зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, потрібно окреслити напрями, на які варто звернути увагу у наступному році. Зокрема, перед початком прийому робіт на конкурс необхідно визначити квоту по районах, щоб у заявках переважала не кількість, а якість поданих проектів.

Наше завдання – напрацювати нові, справедливіші підходи до умов проведення конкурсу, щоб стимулювати якість, щоб стимулювати активну участь жителів територіальної громади та розробляти інші заохочення, які потрібно вдосконалювати у наступному році, – підкреслив Анатолій Олійник.

Підсумкове засідання Конкурсної ради відбудеться 6 червня, під час якого буде визначено критерії розподілу фінансування та суми, виділені на реалізацію кожного проекту-переможця 13-го обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Повернутись Створено: 1 червня 2016 року, 18:13 Переглядів: 1777

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація