Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Для представників органів місцевого самоврядування провели онлайн-семінар з електронного урядування Роздрукувати

2 серпня Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за сприяння Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» – EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, провела онлайн-семінар «Електронне урядування та цифрові державні сервіси».

Його слухачами стали голови територіальних громад і районних рад, фахівці відділів і підрозділів служб територіальних громад та районних рад Вінниччини.

Координаторка компонента «Е-послуги» Юлія Заплавна розповіла присутнім про цифровізацію, основні принципи, поняття і стратегічні завдання електронного урядування.

Крім того, представники органів місцевого самоврядування ознайомились з роботою цифрових державних сервісів в освіті, медицині та соціальному захисті.

Загалом слухачі під час онлайн-семінару дізнались більше про способи підвищення якості та доступності державних послуг для громадян, спрощення процедур і скорочення адміністративних витрат, підвищення якості адміністративних та управлінських процесів та забезпечення контролю за результативністю діяльності органів виконавчої влади з одночасним забезпеченням належного рівня інформаційної безпеки.

Повернутись Створено: 2 серпня 2022 року, 14:26 Переглядів: 422

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація