24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Для тростянчан на святі співав народний артист України Микола Янченко Роздрукувати

 З нагоди літнього свята 7 липня депутат Вінницької обласної Ради   Лариса  Білозір  відвідала театралізовані дійства в селах Капустяни, Нова Ободівка та селищі  Тростянець Тростянецького району. Місцеві самодіяльні  колективи влаштували свято українських купальських пісень, народних танців та дівочих хороводів.

Лариса Білозір відзначила грамотами від себе та від народного депутата України Миколи Кучера та подарувала цінні призи найкреативнішим та найталановитішим колективам за створення найкращого національного образу та підтримку патріотичного духу.

Крім того, на запрошення Лариси Білозір на свято до села Нова Ободівка та селища Тростянець завітав заслужений артист України Микола Янченко, який заспівав запальних українських пісень та подарував гостям свята хороший настрій.

Нагадаємо, що при підтримці народного депутата України Миколи Кучера, ГО «Соціальний центр МХП», Ладижинської міської ради, в місті Ладижин проведено свято, надано благодійну допомогу і організовано обід для дітей з інвалідністю. А депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір  зустрілася з громадянами сіл Капустяни,  Савинці, Верхівка  Тростянецького району  та вислухала їхні проблеми.

Цього разу депутат провела прийом громадян за місцем проживання її виборців. Ця ініціатива сподобалася жителям малих сіл, оскільки їм не довелося далеко їхати, щоб звернутися за допомогою та розповісти про свої проблеми. Більшу частину питань, з якими звернулися люди стосувалися соціально-важливих об'єктів на території району, зокрема, ремонту та оснащення шкіл, дитячих садків, ФАПів, будинків культури. Зверталися й за матеріальною допомогою на лікування важкохворих, а учасників АТО. Турбували питання  затягування процесу виділення землі та оформлення документів на неї. Молоді люди приходили з проханням допомогти  з працевлаштуванням. Жителі маленького села, в якому закрили єдиний магазин, просили  допомоги  в організації виїзної торгівлі.

Депутат Вінницької облради Лариса Білозір поспілкувалася з кожним хто до неї звернувся та детально вивчила кожну проблему. Найближчим часом усі звернення громадян будуть розглянуті повторно і кожному хто звернувся буде надано необхідну допомогу.

Повернутись Створено: 11 липня 2016 року, 13:10 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація