Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Для тростянчан на святі співав народний артист України Микола Янченко Роздрукувати

 З нагоди літнього свята 7 липня депутат Вінницької обласної Ради   Лариса  Білозір  відвідала театралізовані дійства в селах Капустяни, Нова Ободівка та селищі  Тростянець Тростянецького району. Місцеві самодіяльні  колективи влаштували свято українських купальських пісень, народних танців та дівочих хороводів.

Лариса Білозір відзначила грамотами від себе та від народного депутата України Миколи Кучера та подарувала цінні призи найкреативнішим та найталановитішим колективам за створення найкращого національного образу та підтримку патріотичного духу.

Крім того, на запрошення Лариси Білозір на свято до села Нова Ободівка та селища Тростянець завітав заслужений артист України Микола Янченко, який заспівав запальних українських пісень та подарував гостям свята хороший настрій.

Нагадаємо, що при підтримці народного депутата України Миколи Кучера, ГО «Соціальний центр МХП», Ладижинської міської ради, в місті Ладижин проведено свято, надано благодійну допомогу і організовано обід для дітей з інвалідністю. А депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір  зустрілася з громадянами сіл Капустяни,  Савинці, Верхівка  Тростянецького району  та вислухала їхні проблеми.

Цього разу депутат провела прийом громадян за місцем проживання її виборців. Ця ініціатива сподобалася жителям малих сіл, оскільки їм не довелося далеко їхати, щоб звернутися за допомогою та розповісти про свої проблеми. Більшу частину питань, з якими звернулися люди стосувалися соціально-важливих об'єктів на території району, зокрема, ремонту та оснащення шкіл, дитячих садків, ФАПів, будинків культури. Зверталися й за матеріальною допомогою на лікування важкохворих, а учасників АТО. Турбували питання  затягування процесу виділення землі та оформлення документів на неї. Молоді люди приходили з проханням допомогти  з працевлаштуванням. Жителі маленького села, в якому закрили єдиний магазин, просили  допомоги  в організації виїзної торгівлі.

Депутат Вінницької облради Лариса Білозір поспілкувалася з кожним хто до неї звернувся та детально вивчила кожну проблему. Найближчим часом усі звернення громадян будуть розглянуті повторно і кожному хто звернувся буде надано необхідну допомогу.

Повернутись Створено: 11 липня 2016 року, 13:10 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація