Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Для тростянчан на святі співав народний артист України Микола Янченко Роздрукувати

 З нагоди літнього свята 7 липня депутат Вінницької обласної Ради   Лариса  Білозір  відвідала театралізовані дійства в селах Капустяни, Нова Ободівка та селищі  Тростянець Тростянецького району. Місцеві самодіяльні  колективи влаштували свято українських купальських пісень, народних танців та дівочих хороводів.

Лариса Білозір відзначила грамотами від себе та від народного депутата України Миколи Кучера та подарувала цінні призи найкреативнішим та найталановитішим колективам за створення найкращого національного образу та підтримку патріотичного духу.

Крім того, на запрошення Лариси Білозір на свято до села Нова Ободівка та селища Тростянець завітав заслужений артист України Микола Янченко, який заспівав запальних українських пісень та подарував гостям свята хороший настрій.

Нагадаємо, що при підтримці народного депутата України Миколи Кучера, ГО «Соціальний центр МХП», Ладижинської міської ради, в місті Ладижин проведено свято, надано благодійну допомогу і організовано обід для дітей з інвалідністю. А депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір  зустрілася з громадянами сіл Капустяни,  Савинці, Верхівка  Тростянецького району  та вислухала їхні проблеми.

Цього разу депутат провела прийом громадян за місцем проживання її виборців. Ця ініціатива сподобалася жителям малих сіл, оскільки їм не довелося далеко їхати, щоб звернутися за допомогою та розповісти про свої проблеми. Більшу частину питань, з якими звернулися люди стосувалися соціально-важливих об'єктів на території району, зокрема, ремонту та оснащення шкіл, дитячих садків, ФАПів, будинків культури. Зверталися й за матеріальною допомогою на лікування важкохворих, а учасників АТО. Турбували питання  затягування процесу виділення землі та оформлення документів на неї. Молоді люди приходили з проханням допомогти  з працевлаштуванням. Жителі маленького села, в якому закрили єдиний магазин, просили  допомоги  в організації виїзної торгівлі.

Депутат Вінницької облради Лариса Білозір поспілкувалася з кожним хто до неї звернувся та детально вивчила кожну проблему. Найближчим часом усі звернення громадян будуть розглянуті повторно і кожному хто звернувся буде надано необхідну допомогу.

Повернутись Створено: 11 липня 2016 року, 13:10 Переглядів: 1041

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація