Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Для ветеранів звучали «Пісні, обпалені війною» Роздрукувати

Напередодні Дня Перемоги обласна Рада та облдержадміністрація традиційно організували для ветеранів Великої Вітчизняної війни Вінницької області урочистий прийом. У готельно-ресторанному комплексі «Дубовий гай» зібрали понад півсотні визволителів. Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяка, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов нагородили ветеранів Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради та вручили з нагоди свята грошову винагороду.

Вітаючи сивочолих зі святом, Сергій Татусяк зауважив, що це велика честь – бути серед героїв, які несли мир і спокій на землю.

– Ми завжди пам'ятатимемо, якою дорогою ціною було здобуто мир в Україні, на нашій рідній Вінниччині… А також, як ви допомагали братнім народам відстояти мир на їхніх територіях. Тільки дякуючи вам, сьогодні мільйони людей у світі мають можливість жити, працювати, ростити дітей. І це не тільки тому, що ви вистояли 4 роки війни. А й тому, що, забувши про незагоєні рани, у важкі повоєнні роки ви підіймали Вітчизну з руїн, відроджували міста й села, промисловість і сільське господарство, – сказав С.Татусяк.

Після офіційної частини зустрічі для учасників прийому було продемонстровано урочисто-святкову програму «Пісні, обпалені війною», підготовлену мистецькими колективами та артистами області.

Паралельно з даним заходом було оформлено виставку «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» – з фотоматеріалами та предметами часів Великої Вітчизняної війни.

 

Повернутись Створено: 8 травня 2013 року, 18:37 Переглядів: 1781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація