Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Для ветеранів звучали «Пісні, обпалені війною» Роздрукувати

Напередодні Дня Перемоги обласна Рада та облдержадміністрація традиційно організували для ветеранів Великої Вітчизняної війни Вінницької області урочистий прийом. У готельно-ресторанному комплексі «Дубовий гай» зібрали понад півсотні визволителів. Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяка, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов нагородили ветеранів Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради та вручили з нагоди свята грошову винагороду.

Вітаючи сивочолих зі святом, Сергій Татусяк зауважив, що це велика честь – бути серед героїв, які несли мир і спокій на землю.

– Ми завжди пам'ятатимемо, якою дорогою ціною було здобуто мир в Україні, на нашій рідній Вінниччині… А також, як ви допомагали братнім народам відстояти мир на їхніх територіях. Тільки дякуючи вам, сьогодні мільйони людей у світі мають можливість жити, працювати, ростити дітей. І це не тільки тому, що ви вистояли 4 роки війни. А й тому, що, забувши про незагоєні рани, у важкі повоєнні роки ви підіймали Вітчизну з руїн, відроджували міста й села, промисловість і сільське господарство, – сказав С.Татусяк.

Після офіційної частини зустрічі для учасників прийому було продемонстровано урочисто-святкову програму «Пісні, обпалені війною», підготовлену мистецькими колективами та артистами області.

Паралельно з даним заходом було оформлено виставку «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» – з фотоматеріалами та предметами часів Великої Вітчизняної війни.

 

Повернутись Створено: 8 травня 2013 року, 18:37 Переглядів: 1589

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація