Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Для Вінниччини розробили план управління відходами Роздрукувати

17-18 квітня  відбулася стратегічна сесія з розробки комунікаційної кампанії регіонального плану управління відходами для Вінниччини. Організатори зазнаяають, для успішної  розробки та реалізації Плану необхідно, аби всі зацікавлені сторони були поінформовані про зміни, що відбудуться, та підтримували їх. З цією метою 15 учасників ­- представники Агенції регіонального розвитку, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, громадських організацій ГО «Подільська громада», ГО «Еволюція краси», ТОВ АВР «Феніск Медіа», ТОВ «ЕКО-ДРАЙВІ», КП «Інститут розвитку міст», КУП «ЕкоВін» та ТОВ «Еко-Драйв» – під керівництвом фасилітатора заходу Анастасії Бондаренко (DESPRO), працювали над розробкою сприятливого інформаційного поля в процесі розробки та реалізації регіонального плану у Вінницькій області, розбудові довіри та підтримки плану серед цільових аудиторій. 
Eксперт з питань децентралізації та публічних послуг Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) В'ячеслав Сороковський представив порівняльний аналіз сучасного стану накопичення і переробки відходів в Україні і країнах ЄС, окреслив завдання і цілі Регіонального плану управління відходами для Вінниччини.
Директор КУП «ЕкоВін» Ярослав Барановський ознайомив учасників із досягненнями і проблемами у сортуванні відходів у місті Вінниці.
Учасники спільно визначили мету та цілі комунікаційної кампанії, провели детальний аналіз очікувань цільової аудиторії і сформували ключові меседжі кампанії, визначили комунікаційні канали та формати інформаційних повідомлень.
За результатами плідної дводенної роботи учасники визначили подальші кроки із впровадження комунікаційної кампанії управління відходами для Вінниччини. Регіональним координатором в процесі її імплементації виступить Агенція регіонального розвитку за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

 

Повернутись Створено: 19 квітня 2019 року, 12:30 Переглядів: 473

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація