27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Для Вінниччини розробили план управління відходами Роздрукувати

17-18 квітня  відбулася стратегічна сесія з розробки комунікаційної кампанії регіонального плану управління відходами для Вінниччини. Організатори зазнаяають, для успішної  розробки та реалізації Плану необхідно, аби всі зацікавлені сторони були поінформовані про зміни, що відбудуться, та підтримували їх. З цією метою 15 учасників ­- представники Агенції регіонального розвитку, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, громадських організацій ГО «Подільська громада», ГО «Еволюція краси», ТОВ АВР «Феніск Медіа», ТОВ «ЕКО-ДРАЙВІ», КП «Інститут розвитку міст», КУП «ЕкоВін» та ТОВ «Еко-Драйв» – під керівництвом фасилітатора заходу Анастасії Бондаренко (DESPRO), працювали над розробкою сприятливого інформаційного поля в процесі розробки та реалізації регіонального плану у Вінницькій області, розбудові довіри та підтримки плану серед цільових аудиторій. 
Eксперт з питань децентралізації та публічних послуг Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) В'ячеслав Сороковський представив порівняльний аналіз сучасного стану накопичення і переробки відходів в Україні і країнах ЄС, окреслив завдання і цілі Регіонального плану управління відходами для Вінниччини.
Директор КУП «ЕкоВін» Ярослав Барановський ознайомив учасників із досягненнями і проблемами у сортуванні відходів у місті Вінниці.
Учасники спільно визначили мету та цілі комунікаційної кампанії, провели детальний аналіз очікувань цільової аудиторії і сформували ключові меседжі кампанії, визначили комунікаційні канали та формати інформаційних повідомлень.
За результатами плідної дводенної роботи учасники визначили подальші кроки із впровадження комунікаційної кампанії управління відходами для Вінниччини. Регіональним координатором в процесі її імплементації виступить Агенція регіонального розвитку за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

 

Повернутись Створено: 19 квітня 2019 року, 12:30 Переглядів: 582

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація