22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Дмитро Чаленко з робочою поїздкою відвідав Гайсинський район Роздрукувати

Заступник голови Вінницької обласної Ради Дмитро Чаленко 7 червня із робочою поїздкою побував у Гайсинському районі. Він ознайомився з роботою нового Центру надання адміністративних послуг, а також вручив двом багатодітним родинам сертифікати на дитячі ліжечка.

Новий ЦНАП у смт.Ситківці, що у Райгородській громаді, відкрили наприкінці квітня. Його відкриття стало можливим завдяки програмі U-LEAD  з Європою: це програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, покращення якості надання адмінпослуг. На капітальний ремонт приміщення залучилися кошти з бюджету Ситковецької селищної та Мельниківської сільської ради.

- На цьому етапі тут створено 14 робочих місць  та буде надаватись 136 адмінпослуг, - прокоментував Дмитро Чаленко. - Приємно спостерігати, що спільно вкладені кошти громад і співпраця з європейськими програмами дають свої результати. Завдяки такій співпраці громади покращують умови для обслуговування населення, розширюють надання адміністративних послуг та забезпечують комфортні умови для обслуговування потреб громадян.

Також Дмитро Чаленко відвідав дві багатодітні родини. Сімֹ’я Гуцаленків (с.Нижча Кропивна) виховує п’ятеро дітей, сім’я Герасимчуків (с.Райгород) – шестеро. Їм заступник голови обласної Ради вручив сертифікати на отримання дитячих ліжок-трансформерів.

– У таких сім’ях, на мій погляд, ростуть діти, які з дитинства уміють активно жити і працювати в колективі, мають високий рівень відповідальності, розкривають свої таланти. Вірю, що з таких діток виростуть нові українські вчені, спортсмени, творчі та культурні діячі, – зазначив Дмитро Чаленко.

Благодійний проєкт реалізовується у рамках розвитку міжрегіональної співпраці щодо обміну досвідом по інтенсифікації індустріалізації територіальних громад Вінницької і Житомирської області.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 9 червня 2021 року, 14:31 Переглядів: 308

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація