Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

«Дністер» запрошує майстрів пера до участі у конкурсі Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» та Інститут Стабільності й Розвитку (Чехія) оголошують Міжнародний конкурс на краще висвітлення в ЗМІ роботи Єврорегіону «Дністер»: «Річка має об'єднувати».

Цілі Конкурсу: виявити та заохотити визнанням журналістські матеріали високої професійної якості про життя і діяльність Єврорегіону «Дністер»; зробити акцент на важливості та необхідності якісної журналістики для промоції і успішної діяльності Єврорегіону.

Конкурсні роботи подаються і оцінюються журі у двох номінаціях:

- за кращий матеріал (серію матеріалів), що допомагає формувати, зміцнювати регіональну приналежність та транскордонне співробітництво;

- за кращу подачу прикладів транскордонного співробітництва та ідей його подальшого розвитку.

Конкурсні роботи оцінює журі, визначаючи по одному переможцю в кожній номінації. Вибирається тільки перше місце. При цьому, оголошується список фіналістів з 5 кращих робіт в номінації. І всі 5 робіт отримують статус Фіналістів конкурсу. Але тільки одна – та, яка набрала найбільшу кількість балів за результатами оцінки журі, визнається Переможцем конкурсу. Її нагороджують спеціальним призом та дипломом переможця Конкурсу.

Організатори не ставили обмежень для учасників: запрошуються всі, хто професійно займається журналістикою - без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром і сферою журналістики, місцем проживання. Висування може бути самостійним, колективним і від імені третьої особи.

Один і той же журналіст, редакція або третя особа можуть подавати роботи одночасно в декількох номінаціях - обмежень по числу заявок на участь у Конкурсі немає. При цьому на кожну роботу, подану на Конкурс, необхідно оформляти окрему заявку. Жоден з видів висування не дає ніяких переваг перед іншими. Оформляючи заявку на конкурс, необхідно в ній вказати відомості про автора, його контактну інформацію, назву ЗМІ, дату публікації або ефіру, назву номінації.

Строки проведення Конкурсу: з 20 січня 2015 до 10 травня 2015 року. Заявки, подані після завершення терміну прийому матеріалів, до участі в Конкурсі не допускаються. Підсумки Конкурсу будуть підведені орієнтовно16 травня 2015 року.

Роботи слід надсилати на електронну адресу: dniester.media@gmail.com

Положення про Конкурс та форма подачі заявки розміщені на сайті: dniester.eu

 

Повернутись Створено: 23 січня 2015 року, 17:37 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація