Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

«Дністер» запрошує майстрів пера до участі у конкурсі Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» та Інститут Стабільності й Розвитку (Чехія) оголошують Міжнародний конкурс на краще висвітлення в ЗМІ роботи Єврорегіону «Дністер»: «Річка має об'єднувати».

Цілі Конкурсу: виявити та заохотити визнанням журналістські матеріали високої професійної якості про життя і діяльність Єврорегіону «Дністер»; зробити акцент на важливості та необхідності якісної журналістики для промоції і успішної діяльності Єврорегіону.

Конкурсні роботи подаються і оцінюються журі у двох номінаціях:

- за кращий матеріал (серію матеріалів), що допомагає формувати, зміцнювати регіональну приналежність та транскордонне співробітництво;

- за кращу подачу прикладів транскордонного співробітництва та ідей його подальшого розвитку.

Конкурсні роботи оцінює журі, визначаючи по одному переможцю в кожній номінації. Вибирається тільки перше місце. При цьому, оголошується список фіналістів з 5 кращих робіт в номінації. І всі 5 робіт отримують статус Фіналістів конкурсу. Але тільки одна – та, яка набрала найбільшу кількість балів за результатами оцінки журі, визнається Переможцем конкурсу. Її нагороджують спеціальним призом та дипломом переможця Конкурсу.

Організатори не ставили обмежень для учасників: запрошуються всі, хто професійно займається журналістикою - без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром і сферою журналістики, місцем проживання. Висування може бути самостійним, колективним і від імені третьої особи.

Один і той же журналіст, редакція або третя особа можуть подавати роботи одночасно в декількох номінаціях - обмежень по числу заявок на участь у Конкурсі немає. При цьому на кожну роботу, подану на Конкурс, необхідно оформляти окрему заявку. Жоден з видів висування не дає ніяких переваг перед іншими. Оформляючи заявку на конкурс, необхідно в ній вказати відомості про автора, його контактну інформацію, назву ЗМІ, дату публікації або ефіру, назву номінації.

Строки проведення Конкурсу: з 20 січня 2015 до 10 травня 2015 року. Заявки, подані після завершення терміну прийому матеріалів, до участі в Конкурсі не допускаються. Підсумки Конкурсу будуть підведені орієнтовно16 травня 2015 року.

Роботи слід надсилати на електронну адресу: dniester.media@gmail.com

Положення про Конкурс та форма подачі заявки розміщені на сайті: dniester.eu

 

Повернутись Створено: 23 січня 2015 року, 17:37 Переглядів: 773

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація