29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

До 10-річчя співпраці Вінниччини з Лодзинським воєводством відкрито фотовиставку Роздрукувати

Співробітник відділу промоції у Маршалковій управі Лодзинського воєводства Лукаш Швітуняк  до 10-ї річниці співпраці Вінницької області та Лодзинського воєводства привіз до нашого міста  фотовиставку «Лодзинське воєводство у фотографіях». Відкриття експозиції відбулося 9 лютого у приміщенні Вінницької академії непевної освіти. Участь взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, радник генерального консульства  Республіки Польща у Вінниці Пшимислав Шиманські, віце-президент правління фундації «ФЕРСО» Ярослав Ващик, керівник секретаріату Вінницького обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк та ректор Вінницької Академії неперервної освіти Степан Дровозюк.

– У 2008 році Вінницька область уклала договір про співпрацю з Лодзинським воєводством і з того часу розпочалися наші спільні кроки. Ми радіємо з того, що останні роки посилюються конструктивні відносини між нашими регіонами. Тож відкриваючи виставку присвячену нашій співпраці, я радію з того, що ми  з кожним роком посилюємо наші відносини, - сказав  Анатолій Олійник.

Від маршалка Лодзинського воєводства Віктора Стемпеня зачитали вітальний лист.

«Для мене великою приємністю є факт святкування 10-річчя нашої співпраці відкриттям фотовиставки, присвяченої Лодзинському воєводству. Сподіваюсь, хто був у Лодзинському воєводстві. впізнає ці місця, а хто ще не був, то з захоче побувати після цієї фотовиставки. Хоча нашій співпраці лише 10 років, хотів би підтвердити нашу участь у святкуванні Дня Європи в травні та святкування Дня незалежності у серпні. Сподіваюсь, що співпраця буде лише поглиблювати у різних напрямках і це буде сприти нашому розвитку».

Фотограф Лукаш Швітуняк розповів присутнім історію кожної з 18 наданих  фотосвітлин.

– Коли до нас приїздять туристи, то часом не знають, що подивитися, бо в нас нема ні гір, ні моря. Тому я подорожую Лодзинським воєводство із камерою та фотоапаратом, або показати красу Лодзинського краю, - сказав пан Лукаш. – Я запрошую вас відвідати Лодзинське воєводство у групі «1001 місце, яке мусиш побачити» у Facebook. Мені подобається ділитися своєю пристрастю з іншими.

Виставка буде триватиме  впродовж 9 та 10  лютого у приміщенні  Вінницької академії неперервної освіти за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 13. Вхід вільний.

Повернутись Створено: 9 лютого 2018 року, 13:57 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація