Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До 10-річчя співпраці Вінниччини з Лодзинським воєводством відкрито фотовиставку Роздрукувати

Співробітник відділу промоції у Маршалковій управі Лодзинського воєводства Лукаш Швітуняк  до 10-ї річниці співпраці Вінницької області та Лодзинського воєводства привіз до нашого міста  фотовиставку «Лодзинське воєводство у фотографіях». Відкриття експозиції відбулося 9 лютого у приміщенні Вінницької академії непевної освіти. Участь взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, радник генерального консульства  Республіки Польща у Вінниці Пшимислав Шиманські, віце-президент правління фундації «ФЕРСО» Ярослав Ващик, керівник секретаріату Вінницького обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк та ректор Вінницької Академії неперервної освіти Степан Дровозюк.

– У 2008 році Вінницька область уклала договір про співпрацю з Лодзинським воєводством і з того часу розпочалися наші спільні кроки. Ми радіємо з того, що останні роки посилюються конструктивні відносини між нашими регіонами. Тож відкриваючи виставку присвячену нашій співпраці, я радію з того, що ми  з кожним роком посилюємо наші відносини, - сказав  Анатолій Олійник.

Від маршалка Лодзинського воєводства Віктора Стемпеня зачитали вітальний лист.

«Для мене великою приємністю є факт святкування 10-річчя нашої співпраці відкриттям фотовиставки, присвяченої Лодзинському воєводству. Сподіваюсь, хто був у Лодзинському воєводстві. впізнає ці місця, а хто ще не був, то з захоче побувати після цієї фотовиставки. Хоча нашій співпраці лише 10 років, хотів би підтвердити нашу участь у святкуванні Дня Європи в травні та святкування Дня незалежності у серпні. Сподіваюсь, що співпраця буде лише поглиблювати у різних напрямках і це буде сприти нашому розвитку».

Фотограф Лукаш Швітуняк розповів присутнім історію кожної з 18 наданих  фотосвітлин.

– Коли до нас приїздять туристи, то часом не знають, що подивитися, бо в нас нема ні гір, ні моря. Тому я подорожую Лодзинським воєводство із камерою та фотоапаратом, або показати красу Лодзинського краю, - сказав пан Лукаш. – Я запрошую вас відвідати Лодзинське воєводство у групі «1001 місце, яке мусиш побачити» у Facebook. Мені подобається ділитися своєю пристрастю з іншими.

Виставка буде триватиме  впродовж 9 та 10  лютого у приміщенні  Вінницької академії неперервної освіти за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 13. Вхід вільний.

Повернутись Створено: 9 лютого 2018 року, 13:57 Переглядів: 650

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація