Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

До 10-річчя співпраці Вінниччини з Лодзинським воєводством відкрито фотовиставку Роздрукувати

Співробітник відділу промоції у Маршалковій управі Лодзинського воєводства Лукаш Швітуняк  до 10-ї річниці співпраці Вінницької області та Лодзинського воєводства привіз до нашого міста  фотовиставку «Лодзинське воєводство у фотографіях». Відкриття експозиції відбулося 9 лютого у приміщенні Вінницької академії непевної освіти. Участь взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, радник генерального консульства  Республіки Польща у Вінниці Пшимислав Шиманські, віце-президент правління фундації «ФЕРСО» Ярослав Ващик, керівник секретаріату Вінницького обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк та ректор Вінницької Академії неперервної освіти Степан Дровозюк.

– У 2008 році Вінницька область уклала договір про співпрацю з Лодзинським воєводством і з того часу розпочалися наші спільні кроки. Ми радіємо з того, що останні роки посилюються конструктивні відносини між нашими регіонами. Тож відкриваючи виставку присвячену нашій співпраці, я радію з того, що ми  з кожним роком посилюємо наші відносини, - сказав  Анатолій Олійник.

Від маршалка Лодзинського воєводства Віктора Стемпеня зачитали вітальний лист.

«Для мене великою приємністю є факт святкування 10-річчя нашої співпраці відкриттям фотовиставки, присвяченої Лодзинському воєводству. Сподіваюсь, хто був у Лодзинському воєводстві. впізнає ці місця, а хто ще не був, то з захоче побувати після цієї фотовиставки. Хоча нашій співпраці лише 10 років, хотів би підтвердити нашу участь у святкуванні Дня Європи в травні та святкування Дня незалежності у серпні. Сподіваюсь, що співпраця буде лише поглиблювати у різних напрямках і це буде сприти нашому розвитку».

Фотограф Лукаш Швітуняк розповів присутнім історію кожної з 18 наданих  фотосвітлин.

– Коли до нас приїздять туристи, то часом не знають, що подивитися, бо в нас нема ні гір, ні моря. Тому я подорожую Лодзинським воєводство із камерою та фотоапаратом, або показати красу Лодзинського краю, - сказав пан Лукаш. – Я запрошую вас відвідати Лодзинське воєводство у групі «1001 місце, яке мусиш побачити» у Facebook. Мені подобається ділитися своєю пристрастю з іншими.

Виставка буде триватиме  впродовж 9 та 10  лютого у приміщенні  Вінницької академії неперервної освіти за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 13. Вхід вільний.

Повернутись Створено: 9 лютого 2018 року, 13:57 Переглядів: 565

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація