Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

До 10-річчя співпраці Вінниччини з Лодзинським воєводством відкрито фотовиставку Роздрукувати

Співробітник відділу промоції у Маршалковій управі Лодзинського воєводства Лукаш Швітуняк  до 10-ї річниці співпраці Вінницької області та Лодзинського воєводства привіз до нашого міста  фотовиставку «Лодзинське воєводство у фотографіях». Відкриття експозиції відбулося 9 лютого у приміщенні Вінницької академії непевної освіти. Участь взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, радник генерального консульства  Республіки Польща у Вінниці Пшимислав Шиманські, віце-президент правління фундації «ФЕРСО» Ярослав Ващик, керівник секретаріату Вінницького обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк та ректор Вінницької Академії неперервної освіти Степан Дровозюк.

– У 2008 році Вінницька область уклала договір про співпрацю з Лодзинським воєводством і з того часу розпочалися наші спільні кроки. Ми радіємо з того, що останні роки посилюються конструктивні відносини між нашими регіонами. Тож відкриваючи виставку присвячену нашій співпраці, я радію з того, що ми  з кожним роком посилюємо наші відносини, - сказав  Анатолій Олійник.

Від маршалка Лодзинського воєводства Віктора Стемпеня зачитали вітальний лист.

«Для мене великою приємністю є факт святкування 10-річчя нашої співпраці відкриттям фотовиставки, присвяченої Лодзинському воєводству. Сподіваюсь, хто був у Лодзинському воєводстві. впізнає ці місця, а хто ще не був, то з захоче побувати після цієї фотовиставки. Хоча нашій співпраці лише 10 років, хотів би підтвердити нашу участь у святкуванні Дня Європи в травні та святкування Дня незалежності у серпні. Сподіваюсь, що співпраця буде лише поглиблювати у різних напрямках і це буде сприти нашому розвитку».

Фотограф Лукаш Швітуняк розповів присутнім історію кожної з 18 наданих  фотосвітлин.

– Коли до нас приїздять туристи, то часом не знають, що подивитися, бо в нас нема ні гір, ні моря. Тому я подорожую Лодзинським воєводство із камерою та фотоапаратом, або показати красу Лодзинського краю, - сказав пан Лукаш. – Я запрошую вас відвідати Лодзинське воєводство у групі «1001 місце, яке мусиш побачити» у Facebook. Мені подобається ділитися своєю пристрастю з іншими.

Виставка буде триватиме  впродовж 9 та 10  лютого у приміщенні  Вінницької академії неперервної освіти за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 13. Вхід вільний.

Повернутись Створено: 9 лютого 2018 року, 13:57 Переглядів: 597

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація