9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До 50 тисяч гривень з обласного бюджету можуть отримати підприємці-стартапи Роздрукувати

Днями в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція, присвячена фінансовій підтримці суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Під час прес-конференції директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко розповів присутнім про підтримку бізнесу, яку надає обласна влада в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік. Зокрема, в рамках вищезазначеної Програми передбачено 1,5 млн. грн. для надання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктами малого і середнього підприємництва, та 300 тис. грн. для фінансової підтримки бізнес-планів для стартапів.

Директор Департаменту звернув увагу присутніх, що з 22 вересня по 15 листопада 2017 року оголошено ІІІ етап конкурсного відбору на отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктами малого і середнього підприємництва. Компенсація надається в розмірі 100% облікової ставки НБУ, яка діяла на 1 січня поточного бюджетного року (14%). Проте, сума компенсації складає не більше 100 тис. грн. для одного суб’єкта підприємництва протягом одного року.

Володимир Мережко зазначив, що за час проведення конкурсу з липня 2017 р. фінансову підтримку отримали 7 підприємств на загальну суму 538,578 тис. грн.

Також він звернув увагу, що у серпні-вересні проводився конкурсний відбір пропозицій та проектів щодо реалізації пункту 5 підрозділу ІІ «Організація та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців» зазначеної Програми. До розгляду конкурсної комісії надійшли 2 проектні пропозиції з реалізації заходів: від Агенції регіонального розвитку Вінницької області та Наукового парку «ДонНУ-Поділля».

Після детального розгляду та обговорення проектних заявок конкурсною комісією було підтримано пропозицію Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Відповідно, Агенція виступатиме Виконавчим адміністратором конкурсу. «Відтак, з 2 жовтня оголошується конкурс бізнес-планів для підприємців-стартапів.

Конкурс проводиться у два етапи: перший – оголошення конкурсу, прийом онлайн-заявок учасників з 2 по 22 жовтня 2017 року; підготовка та подача бізнес-планів учасників для участі у конкурсі: 23 жовтня – 12 листопада 2017 року.

Другий етап – розгляд та оцінка бізнес-планів конкурсною комісією: з 13 до 26 листопада 2017 року.

Директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко більш детально зупинилась на умовах участі у конкурсі бізнес-планів.

– У конкурсі можуть брати участь фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність у Вінницькій області не більше двох років (з 1 жовтня 2015 року); запропонують чи підготують бізнес-плани, які передбачають створення нових напрямів, або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), спрямованих на реалізацію економічної ініціативи у сфері малого та середнього бізнесу, а також забезпечать створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту, – підкреслила Наталія Гижко.

Для бажаючих взяти участь у конкурсі 31 жовтня та 3 листопада 2017 року Агенцією проводитимуться семінари-консультації з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів. Підприємці можуть подати документи в офіс Агенції регіонального розвитку за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, к. 125.

За більш детальною інформацією можна звертатись: за тел. (0432) 57-57-23, e-mail ardvin.org@gmail.com.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2017 року, 10:31 Переглядів: 593

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація