4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До 85-ї річниці Вінницької області Нацбанк випустить пам’ятну монету Роздрукувати

22 серпня на черговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм депутатами було підтримане звернення депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Геннадія Мазура до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо ініціювання внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині зміни пропорцій зарахування податку на доходи фізичних осіб до бюджетів різних рівнів.

На засідання комісії було винесено 15 питань. Зокрема, члени комісії обговорили проекти рішень Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2016-2020 роки, Комплексної програми захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки.

Слід зазначити, що у депутатів виникло чимало зауважень та запитань до розробників програм. Геннадій Мазур зауважив, що слід більш добросовісно ставитися до написання обласних програм.

– Необхідно, щоб Програма мала чітку мету, стратегію та кінцевий результат, – зауважив Геннадій Федорович. - Не потрібно писати програму заради програми та покладати фінансування виключно на обласний бюджет

Одноголосно депутатами був підтриманий проект рішення щодо надання дозволу Національному банку України на використання символіки Вінницької області у зв’язку з випуском пам’ятної монети «85 років Вінницькій області» у 2017 році.

З протоколом та висновками 26-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 22 серпня 2016 року, 17:02 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація