4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До Асоціації органів місцевого самоврядування приєдналося ще п’ять сільських рад області Роздрукувати

Сьогодні, 6 квітня, під керівництвом голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування  Анатолія Олійника відбулося засідання правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Участь в засіданні взяли секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський  та члени правління ВОАОМС.

  В ході засідння розглянули низку важливих питань. Зокрема,  про результати роботи секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування за перший квартал поточного присутнім розповів керівник секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк.

В перший квартал ми провели організаційні заходи щодо залучення до складу Асоціації новостворених об’єднаних територіальних громад, – повідомив Віктор Васильович. – Підготовили та направили територіальним громадам брошури «Ефективні методи промоції та стійкі міжнародні контакти» та газету «Вісник Вінницького самоврядування». Проводили спільну роботу з волонтерами Корпусу миру в Україні Кеном Міямото щодо визначення тематик та потенційних лекторів для новообраних голів об’єднаних територіальних громад області.

Звернув увагу Віктор Вікалюк і на те, що вже напрацьовано спільний план заходів з місцевими громадськими організаціями на перше півріччя 2017 року, а також говорив про підписаний Меморандум щодо співпраці між  п’ятьма громадськими організаціями Вінниччини.

Вагомим  в діяльності Асоціації за звітний період стала реалізація українсько-польського проекту для вчителів «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області». Для 27 вчителів з кожного району області була унікальна можливість ознайомитися із роботою польських шкіл у невеликих муніципальних утвореннях і округах Лодзинського воєводства. Там вчителі переймали досвід використання методів дискусій й активізації роботи учнів та вивчали питання, пов’язані зі створенням громадянського суспільства.

 Також Віктор Вікалюк розповів, що Асоціацією та Вінницькою обласною Радою організовано та проведено семінар-нараду щодо 14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

–Надано близько 30 індивідуальних консультацій, – розповів Віктор Васильович. – За звітний період працівниками Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів надано 56 консультацій з написання грантових заявок на 14-й Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

Анатолій Олійник зазначив, що умови 14-го Обласного конкурсу цьогоріч дещо змінено: акцент робили на якість проектів, а не на кількість.

–Україна в цілому сьогодні лише на 37% використовує свої можливості по міжнародних проектах, тому що ми не маємо достатньо досвіду та знань для написання якісних робіт, – зазначив Анатолій Дмитрович.  – Тому для 14-го Обласного конкурсу пріорітетом стала якість, і якщо проект набере менше ніж 65 балів, він, згідно полження, не розглядатиметься. Але можна сказати, що 690 проектів, які маємо сьогодні, написно набагато якісніше, ніж попереднього року.

Крім цього, в ході засідання правління затвердили план роботи секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на ІІ квартал 2017 року; питання про зміни до бюджету ВОАОМС на 2017 рік та питання «Про затвердження Положення про службові відрядження працівників секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування».

Також до Асоціації прийнято п’ять сільських рад, зокрема, Соснівську та Микулинецьку сільські ради Літинського району, Печерську сільську раду Тульчинського району, Медівську та Великоростівську сільскі ради Оратівського району.

Зі складу Асоціації органів місцевого самоврядування виключено низку сільських та селищних рад, але їх включено вже як об’єднанні територіальні громади.

Члени правління Асоціації затвердили пропозицію Анатолія Олійника про подання керівника секретаріату Асоціації Віктора Вікалюка на нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

Повернутись Створено: 6 квітня 2017 року, 18:09 Переглядів: 549

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація