03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До Асоціації органів місцевого самоврядування приєдналося ще три сільських та одна селищна ради області Роздрукувати

7 липня під керівництвом голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування  Анатолія Олійника відбулося засідання правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). Із 15 членів загального складу участь у роботі взяли 8 представників правління.

Під час засідання розглянуто низку важливих питань, внесених до порядку денного. Зокрема, про результати роботи Секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування за другий квартал поточного року та про перспективний план роботи Секретаріату на ІІІ квартал 2017 року доповів перший заступник керівника Секретаріату, завідувач  Центру  розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей. За його інформацією, серед основних завдань на наступний квартал – розробка методичних рекомендацій щодо створення ресурсно-інформаційних центрів в територіальних громадах Вінницької області; організація та проведення, спільно з Вінницьким обласним ресурсним центром розвитку громад Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», семінарів-тренінгів зі створення ресурсних центрів в територіальних громадах Вінницької області та зі створення стратегічних планів розвитку територій ОТГ із залученням відповідальних за грантову діяльність, на рівні районів та громад; проведення консультацій для представників органів місцевого самоврядування з питань грантової діяльності та з питань процесу добровільного об’єднання територіальних громад; участь у семінарах та круглих столах з добровільного об’єднання територіальних громад; надання допомоги територіальним громадам у підготовці грантових проектів.

– Ми розпочали у другій половині 2016 року і продовжуємо зараз важливу роботу з грантової діяльності. Сьогодні Асоціація є суб’єктом написання грантів, – зазначив голова обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування  Анатолій Олійник. – Одним із прикладів є напрацювання спільного українсько-італійського проекту щодо поводження з твердими побутовими відходами, виграний Вінницькою областю – єдиною серед інших регіонів України. За сприяння Італії, Азербайджану, Молдови, України цей проект якраз спрямований на підтримку ініціативи сільської молоді щодо відкриття свого бізнесу. Вартість проекту складає від 700 тисяч до 1,5 млн. євро. Крім того, передбачає надання кредитів і розрахований на три роки. Ці кроки працюють на авторитет Асоціації, яка представляє понад 500 територіальних громад нашої області.

Про прийом нових членів до Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування поінформувала заступник керівника Секретаріату, завідувач Центру організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування Світлана Буяльська. Відтак, одноголосно було прийнято рішення про вступ до ВОАОМС трьох сільських рад: Славнянської сільської ради Липовецького району, Комарівської та Пологівської сільських рад Теплицького району, а  також Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади Оратівського району.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Гавришівської сільської ради № 16 від 16.02.2017 року, підтримано рішення про виключення з членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Гавришівської сільської ради Вінницького району.

В ході засідання члени правління обговорили питання про зміни до бюджету Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2017 рік; про затвердження Положення про проведення Конкурсу Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування «Успішне самоврядування Вінниччини»; про преміювання переможців Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»; про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України з нагоди 26-ї річниці проголошення незалежності України Зою Бонсевич – голову Хмільницької районної ради.

Повернутись Створено: 7 липня 2017 року, 15:18 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація