24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

До Асоціації органів місцевого самоврядування прийняли 6 нових громад Роздрукувати

18 жовтня відбулося засідання правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Вперше зібрання проходило в режимі онлайн-включення. У його роботі взяли участь члени правління, керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк та керівники структурних підрозділів Асоціації.

Віктор Вікалюк прозвітував про роботу Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за ІІІ квартал 2017 року, а також поінформував про план діяльності на IV квартал.

–  За звітний період Асоціацією проведено комплекс організаційних заходів, зокрема, спільно з Вінницьким обласним ресурсним центром розвитку громад  Проекту  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» організовано і проведено кущові семінари щодо створення ресурсно-інформаційних центрів у територіальних громадах області, організовано екскурсії для дітей з найактивніших громад-членів ВОАОМС, поїздки керівників громад області до інших громад України.  Продовжується адміністрування 14 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та грантова робота ВОАОМС. Крім цього, Асоціацією підготовлено і випущено методичні посібники, а також за квартальний період вийшло два  випуски газети «Вісник вінницького самоврядування»,  – розповів Віктор Вікалюк.

Під час засідання правлінням було затверджено  рішення щодо прийняття до Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування 6 нових громад: Осолинської та Уладівської громад  Літинського району, Сашанської та Шиманівської сільських рад Теплицького району, Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Іллінецького району та Мельниківської сільської об’єднаної територіальної громади Немирівського району.

В ході засідання обговорили та затвердили питання про зміни до бюджету Асоціації та про внесення змін до положення про конкурс «Успішне самоврядування Вінниччини».

- У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що сталася на території військового складу поблизу Калинівки, ми прийняли рішення виділити з бюджету Асоціації 35 тис. гривень Калинівському району та 15 тис. гривень Калинівській ОТГ для подолання наслідків надзвичайної ситуації, - пояснив Віктор Вікалюк.

Повернутись Створено: 18 жовтня 2017 року, 15:19 Переглядів: 529

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація