Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До Асоціації органів місцевого самоврядування прийняли 6 нових громад Роздрукувати

18 жовтня відбулося засідання правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Вперше зібрання проходило в режимі онлайн-включення. У його роботі взяли участь члени правління, керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк та керівники структурних підрозділів Асоціації.

Віктор Вікалюк прозвітував про роботу Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за ІІІ квартал 2017 року, а також поінформував про план діяльності на IV квартал.

–  За звітний період Асоціацією проведено комплекс організаційних заходів, зокрема, спільно з Вінницьким обласним ресурсним центром розвитку громад  Проекту  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» організовано і проведено кущові семінари щодо створення ресурсно-інформаційних центрів у територіальних громадах області, організовано екскурсії для дітей з найактивніших громад-членів ВОАОМС, поїздки керівників громад області до інших громад України.  Продовжується адміністрування 14 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та грантова робота ВОАОМС. Крім цього, Асоціацією підготовлено і випущено методичні посібники, а також за квартальний період вийшло два  випуски газети «Вісник вінницького самоврядування»,  – розповів Віктор Вікалюк.

Під час засідання правлінням було затверджено  рішення щодо прийняття до Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування 6 нових громад: Осолинської та Уладівської громад  Літинського району, Сашанської та Шиманівської сільських рад Теплицького району, Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Іллінецького району та Мельниківської сільської об’єднаної територіальної громади Немирівського району.

В ході засідання обговорили та затвердили питання про зміни до бюджету Асоціації та про внесення змін до положення про конкурс «Успішне самоврядування Вінниччини».

- У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що сталася на території військового складу поблизу Калинівки, ми прийняли рішення виділити з бюджету Асоціації 35 тис. гривень Калинівському району та 15 тис. гривень Калинівській ОТГ для подолання наслідків надзвичайної ситуації, - пояснив Віктор Вікалюк.

Повернутись Створено: 18 жовтня 2017 року, 15:19 Переглядів: 619

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація