Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

До Асоціації органів місцевого самоврядування прийняли 6 нових громад Роздрукувати

18 жовтня відбулося засідання правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Вперше зібрання проходило в режимі онлайн-включення. У його роботі взяли участь члени правління, керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк та керівники структурних підрозділів Асоціації.

Віктор Вікалюк прозвітував про роботу Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за ІІІ квартал 2017 року, а також поінформував про план діяльності на IV квартал.

–  За звітний період Асоціацією проведено комплекс організаційних заходів, зокрема, спільно з Вінницьким обласним ресурсним центром розвитку громад  Проекту  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» організовано і проведено кущові семінари щодо створення ресурсно-інформаційних центрів у територіальних громадах області, організовано екскурсії для дітей з найактивніших громад-членів ВОАОМС, поїздки керівників громад області до інших громад України.  Продовжується адміністрування 14 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та грантова робота ВОАОМС. Крім цього, Асоціацією підготовлено і випущено методичні посібники, а також за квартальний період вийшло два  випуски газети «Вісник вінницького самоврядування»,  – розповів Віктор Вікалюк.

Під час засідання правлінням було затверджено  рішення щодо прийняття до Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування 6 нових громад: Осолинської та Уладівської громад  Літинського району, Сашанської та Шиманівської сільських рад Теплицького району, Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Іллінецького району та Мельниківської сільської об’єднаної територіальної громади Немирівського району.

В ході засідання обговорили та затвердили питання про зміни до бюджету Асоціації та про внесення змін до положення про конкурс «Успішне самоврядування Вінниччини».

- У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що сталася на території військового складу поблизу Калинівки, ми прийняли рішення виділити з бюджету Асоціації 35 тис. гривень Калинівському району та 15 тис. гривень Калинівській ОТГ для подолання наслідків надзвичайної ситуації, - пояснив Віктор Вікалюк.

Повернутись Створено: 18 жовтня 2017 року, 15:19 Переглядів: 553

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація