5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До благодійного збору коштів на підтримку вінничан в зоні АТО долучилися підприємці і трудові колективи Роздрукувати

Благодійну ініціативу щодо збору коштів депутатами обласної Ради для придбання автомобіля вінничанам-військовослужбовцям, яка була озвучена позафракційним депутатом Вінницької обласної Ради Олександром Яремчуком, підтримали підприємець Микола Кучер і депутат обласної Ради, керівник ТОВ “Енергоінвест” Володимир Житник.

Зокрема, Микола Кучер надав 16 тис.грн., а колектив ТОВ “Енергоінвест”, керівником якого є депутат обласної Ради Володимир Житник зібрав 35 тис.грн. Автомобіль німецького виробництва “Opel” було придбано на загальну суму 147 тис.грн благодійної допомоги. Автомобіль буде використовуватися для потреб 9-го батальйону територіальної оборони, який складається із вінничан, що перебувають у зоні АТО. Детальніше про зібрані кошти і депутатів, які їх надали, читайте за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/informaciya-2.htm.

Керівництво Вінницької обласної Ради висловлює подяку Миколі Кучеру та Володимиру Житнику за фінансову підтримку в питанні придбання автомобіля для потреб українських військовослужбовців. 

Повернутись Створено: 31 липня 2014 року, 15:00 Переглядів: 1030

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація