Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

До Дня Європи у Вінниці відбудеться міжнародна конференція Роздрукувати

Міжнародна науково-практична конференція «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року»

ПРЕС-РЕЛІЗ

17 травня 2013 року у м.Вінниці відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

Організатори конференції: Вінницька обласна Рада, Вінницька обласна державна адміністрація, Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області, ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина».

До участі в конференції запрошуються народні депутати України, представники державних і громадських інституцій України та іноземних країн, вітчизняних та міжнародних інвестиційних, донорських фондів, бізнесових структур, керівники органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій Вінниччини. 

Під час засідання планується обговорити питання щодо науково-практичного обґрунтування стратегічного планування розвитку територіальних громад Вінниччини та області в цілому на період до 2020 року, визначення ефективних шляхів забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територій, посилення міжрегіональних, міжнародних зв’язків територіальних громад області, налагодження співпраці з вітчизняними, міжнародними грантовими фондами, громадськими організаціями.

В рамках Конференції буде організована виставка-презентація «Подільський ярмарок проектів», мета якої – виявлення проблем територіальних громад та пошук можливостей для їх вирішення на базі соціального партнерства влади, громадськості, грантових організацій і потенційних інвесторів, які фінансують реалізацію таких проектів.

Під час конференції планується робота таких секцій:

1. Стратегічне планування як системний спосіб управління змінами.

2. Співпраця влади та громадськості у створенні стратегії.

3.Підготовка соціальних лідерів нової формації як основа місцевого розвитку.

За результатами роботи передбачається прийняття резолюції Конференції, підписання угод та укладання усних домовленостей.

Місце проведення конференції: м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе,7, Вінницька обласна філармонія «Плеяда».

Ярмарок розпочне свою роботу о 9.30.

Початок пленарного засідання конференції об 11.00.

Додаткову інформацію можна отримати за контактним телефоном (0432)61-15-32.

 

Оргкомітет конференції 

Повернутись Створено: 25 квітня 2013 року, 11:50 Переглядів: 1531

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація