Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До Дня Європи у Вінниці відбудеться міжнародна конференція Роздрукувати

Міжнародна науково-практична конференція «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року»

ПРЕС-РЕЛІЗ

17 травня 2013 року у м.Вінниці відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

Організатори конференції: Вінницька обласна Рада, Вінницька обласна державна адміністрація, Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області, ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина».

До участі в конференції запрошуються народні депутати України, представники державних і громадських інституцій України та іноземних країн, вітчизняних та міжнародних інвестиційних, донорських фондів, бізнесових структур, керівники органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій Вінниччини. 

Під час засідання планується обговорити питання щодо науково-практичного обґрунтування стратегічного планування розвитку територіальних громад Вінниччини та області в цілому на період до 2020 року, визначення ефективних шляхів забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територій, посилення міжрегіональних, міжнародних зв’язків територіальних громад області, налагодження співпраці з вітчизняними, міжнародними грантовими фондами, громадськими організаціями.

В рамках Конференції буде організована виставка-презентація «Подільський ярмарок проектів», мета якої – виявлення проблем територіальних громад та пошук можливостей для їх вирішення на базі соціального партнерства влади, громадськості, грантових організацій і потенційних інвесторів, які фінансують реалізацію таких проектів.

Під час конференції планується робота таких секцій:

1. Стратегічне планування як системний спосіб управління змінами.

2. Співпраця влади та громадськості у створенні стратегії.

3.Підготовка соціальних лідерів нової формації як основа місцевого розвитку.

За результатами роботи передбачається прийняття резолюції Конференції, підписання угод та укладання усних домовленостей.

Місце проведення конференції: м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе,7, Вінницька обласна філармонія «Плеяда».

Ярмарок розпочне свою роботу о 9.30.

Початок пленарного засідання конференції об 11.00.

Додаткову інформацію можна отримати за контактним телефоном (0432)61-15-32.

 

Оргкомітет конференції 

Повернутись Створено: 25 квітня 2013 року, 11:50 Переглядів: 1584

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація