24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

До Дня Європи у Вінниці відбудеться міжнародна конференція Роздрукувати

Міжнародна науково-практична конференція «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року»

ПРЕС-РЕЛІЗ

17 травня 2013 року у м.Вінниці відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

Організатори конференції: Вінницька обласна Рада, Вінницька обласна державна адміністрація, Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області, ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина».

До участі в конференції запрошуються народні депутати України, представники державних і громадських інституцій України та іноземних країн, вітчизняних та міжнародних інвестиційних, донорських фондів, бізнесових структур, керівники органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій Вінниччини. 

Під час засідання планується обговорити питання щодо науково-практичного обґрунтування стратегічного планування розвитку територіальних громад Вінниччини та області в цілому на період до 2020 року, визначення ефективних шляхів забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територій, посилення міжрегіональних, міжнародних зв’язків територіальних громад області, налагодження співпраці з вітчизняними, міжнародними грантовими фондами, громадськими організаціями.

В рамках Конференції буде організована виставка-презентація «Подільський ярмарок проектів», мета якої – виявлення проблем територіальних громад та пошук можливостей для їх вирішення на базі соціального партнерства влади, громадськості, грантових організацій і потенційних інвесторів, які фінансують реалізацію таких проектів.

Під час конференції планується робота таких секцій:

1. Стратегічне планування як системний спосіб управління змінами.

2. Співпраця влади та громадськості у створенні стратегії.

3.Підготовка соціальних лідерів нової формації як основа місцевого розвитку.

За результатами роботи передбачається прийняття резолюції Конференції, підписання угод та укладання усних домовленостей.

Місце проведення конференції: м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе,7, Вінницька обласна філармонія «Плеяда».

Ярмарок розпочне свою роботу о 9.30.

Початок пленарного засідання конференції об 11.00.

Додаткову інформацію можна отримати за контактним телефоном (0432)61-15-32.

 

Оргкомітет конференції 

Повернутись Створено: 25 квітня 2013 року, 11:50 Переглядів: 1451

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація