Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

До Дня місцевого самоврядування Роздрукувати

 

Сергій Татусяк: «Вінниччина за рік зробила для реформи місцевого самоврядування те, до чого ми йшли 20 років незалежності»

 

Вінницька область з наступного року розпочинає реалізацію першого пілотного проекту адміністративно-територіальної реформи. Про це заявив голова обласної Ради Сергій Татусяк 5 грудня під час урочистих зборів громадськості Вінниччини з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

С.Татусяк наголосив, що для регіону це забезпечить підвищення ефективності регіонального і місцевого управління, створить умови для розвитку самодостатніх та дієздатних територіальних громад.
– Надіюсь на ваше розуміння і підтримку. Адже, вкотре наголошую, альтернативи реформуванню місцевого самоврядування в Україні, передачі йому повноважень із адекватними ресурсами – немає. Україна повинна бути державою самоврядних громад! – звернувся голова облради до понад півтисячної аудиторії самоврядців області.
У своєму виступі Сергій Татусяк також наголосив на основних завданнях, які виникатимуть перед органами самоврядування в ході реформування.
– Ця робота вимагає від нас фізичної форми атлета і терпіння матері, – зауважив спікер.

Очільник облради подякував депутатам рад усіх рівнів за активну і наполегливу роботу щодо напрацювання «Концепції реформування місцевого самоврядування» та інших документів, якими Вінниччина першою всерйоз заявила про зміну моделі влади на регіональному рівні.

– Це – прецедент і визнання нас іншими регіонами країни. В цьому велика заслуга депутатів рад усіх рівнів, які за рік зробили для реформи місцевого самоврядування те, до чого ми йшли двадцять років незалежності, – наголосив С.Татусяк.
Особливі слова вдячності за «золоті сторінки» в історії самоврядування Вінниччини голова висловив ветеранам самоврядності, колишнім очільникам облвиконкомів і головам обласної Ради.

У ході урочистостей керівники області і міста Вінниці вручили кращим працівникам органів самоврядування Почесні Грамоти Верховної Ради і Кабінету Міністрів України, цінні подарунки, а також вінничанкам – ордени Княгині Ольги.
З нагоди свята для учасників урочистих зборів творчі колективи області продемонстрували концертну програму. 

Повернутись Створено: 5 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація