Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До Дня місцевого самоврядування Роздрукувати

 

Сергій Татусяк: «Вінниччина за рік зробила для реформи місцевого самоврядування те, до чого ми йшли 20 років незалежності»

 

Вінницька область з наступного року розпочинає реалізацію першого пілотного проекту адміністративно-територіальної реформи. Про це заявив голова обласної Ради Сергій Татусяк 5 грудня під час урочистих зборів громадськості Вінниччини з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

С.Татусяк наголосив, що для регіону це забезпечить підвищення ефективності регіонального і місцевого управління, створить умови для розвитку самодостатніх та дієздатних територіальних громад.
– Надіюсь на ваше розуміння і підтримку. Адже, вкотре наголошую, альтернативи реформуванню місцевого самоврядування в Україні, передачі йому повноважень із адекватними ресурсами – немає. Україна повинна бути державою самоврядних громад! – звернувся голова облради до понад півтисячної аудиторії самоврядців області.
У своєму виступі Сергій Татусяк також наголосив на основних завданнях, які виникатимуть перед органами самоврядування в ході реформування.
– Ця робота вимагає від нас фізичної форми атлета і терпіння матері, – зауважив спікер.

Очільник облради подякував депутатам рад усіх рівнів за активну і наполегливу роботу щодо напрацювання «Концепції реформування місцевого самоврядування» та інших документів, якими Вінниччина першою всерйоз заявила про зміну моделі влади на регіональному рівні.

– Це – прецедент і визнання нас іншими регіонами країни. В цьому велика заслуга депутатів рад усіх рівнів, які за рік зробили для реформи місцевого самоврядування те, до чого ми йшли двадцять років незалежності, – наголосив С.Татусяк.
Особливі слова вдячності за «золоті сторінки» в історії самоврядування Вінниччини голова висловив ветеранам самоврядності, колишнім очільникам облвиконкомів і головам обласної Ради.

У ході урочистостей керівники області і міста Вінниці вручили кращим працівникам органів самоврядування Почесні Грамоти Верховної Ради і Кабінету Міністрів України, цінні подарунки, а також вінничанкам – ордени Княгині Ольги.
З нагоди свята для учасників урочистих зборів творчі колективи області продемонстрували концертну програму. 

Повернутись Створено: 5 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1048

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація