Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

До Дня місцевого самоврядування Роздрукувати

 

Сергій Татусяк: «Вінниччина за рік зробила для реформи місцевого самоврядування те, до чого ми йшли 20 років незалежності»

 

Вінницька область з наступного року розпочинає реалізацію першого пілотного проекту адміністративно-територіальної реформи. Про це заявив голова обласної Ради Сергій Татусяк 5 грудня під час урочистих зборів громадськості Вінниччини з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

С.Татусяк наголосив, що для регіону це забезпечить підвищення ефективності регіонального і місцевого управління, створить умови для розвитку самодостатніх та дієздатних територіальних громад.
– Надіюсь на ваше розуміння і підтримку. Адже, вкотре наголошую, альтернативи реформуванню місцевого самоврядування в Україні, передачі йому повноважень із адекватними ресурсами – немає. Україна повинна бути державою самоврядних громад! – звернувся голова облради до понад півтисячної аудиторії самоврядців області.
У своєму виступі Сергій Татусяк також наголосив на основних завданнях, які виникатимуть перед органами самоврядування в ході реформування.
– Ця робота вимагає від нас фізичної форми атлета і терпіння матері, – зауважив спікер.

Очільник облради подякував депутатам рад усіх рівнів за активну і наполегливу роботу щодо напрацювання «Концепції реформування місцевого самоврядування» та інших документів, якими Вінниччина першою всерйоз заявила про зміну моделі влади на регіональному рівні.

– Це – прецедент і визнання нас іншими регіонами країни. В цьому велика заслуга депутатів рад усіх рівнів, які за рік зробили для реформи місцевого самоврядування те, до чого ми йшли двадцять років незалежності, – наголосив С.Татусяк.
Особливі слова вдячності за «золоті сторінки» в історії самоврядування Вінниччини голова висловив ветеранам самоврядності, колишнім очільникам облвиконкомів і головам обласної Ради.

У ході урочистостей керівники області і міста Вінниці вручили кращим працівникам органів самоврядування Почесні Грамоти Верховної Ради і Кабінету Міністрів України, цінні подарунки, а також вінничанкам – ордени Княгині Ольги.
З нагоди свята для учасників урочистих зборів творчі колективи області продемонстрували концертну програму. 

Повернутись Створено: 5 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація