4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До дня молоді Роздрукувати

26-28 червня на базі відпочинку «Колос» відбувся щорічний молодіжний фестиваль «Студентська республіка», в рамках якого відбулась політична гра серед молодіжних лідерів за звання мера та депутатів студентського магістрату Вінницької області. У заході брали участь близько 200 учасників та гостей. В рамках мультифестивалю були проведено низку спортивних та інших фестивалів, де студенти могли позмагатись у своїх здібностях.

На закриття фестивалю завітав голова обласної Ради Сергій Татусяк який мав можливість оцінити підготовку та ідеї молодіжних лідерів. За його словами: «Студентська республіка – це майданчик для формування суспільних лідерів майбутнього, адже саме тут вони можуть пройти підготовку та випробування, які співрозмірні майбутнім навантаженням».

Голова обласної Ради привітав новообраний магістрат Вінницької області та мера, яким став студент Вінницького національного аграрного університету Микола Гнатюк.

Повернутись Створено: 30 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1424

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація