Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

До Дня Соборності та Свободи відзначили громадських активістів Роздрукувати

18 січня відбулися заходи, приурочені Дню Соборності та Свободи України, за участю громадських діячів, митців, представників органів влади. З цієї нагоди голова обласної Ради Сергій Татусяк та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова вручили активістам області Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації.

У документі зазначено: «за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави та з нагоди Дня Соборності та Свободи України». Крім того, окремі вінничани були відзначенні грамотами Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, а деякі отримали почесні звання у своїй сфері діяльності.

Вітаючи присутніх, Сергій Татусяк зауважив, що свято соборності за десятиліття не лише не втратило своєї значимості, а й набуло нових рис та особливої актуальності.

– І 95 років тому, і сьогодні український народ так само бореться за своє право жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про безпечне, гідне і процвітаюче життя людей, як і належить великій європейській нації, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що Вінниччина одна з небагатьох областей України, яка демонструє приклад рівноправного діалогу влади і суспільства, що і позначається на спокійній суспільно-політичній ситуації в регіоні.

 

Повернутись Створено: 20 січня 2014 року, 11:13 Переглядів: 694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація