Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До Дня Соборності та Свободи відзначили громадських активістів Роздрукувати

18 січня відбулися заходи, приурочені Дню Соборності та Свободи України, за участю громадських діячів, митців, представників органів влади. З цієї нагоди голова обласної Ради Сергій Татусяк та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова вручили активістам області Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації.

У документі зазначено: «за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави та з нагоди Дня Соборності та Свободи України». Крім того, окремі вінничани були відзначенні грамотами Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, а деякі отримали почесні звання у своїй сфері діяльності.

Вітаючи присутніх, Сергій Татусяк зауважив, що свято соборності за десятиліття не лише не втратило своєї значимості, а й набуло нових рис та особливої актуальності.

– І 95 років тому, і сьогодні український народ так само бореться за своє право жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про безпечне, гідне і процвітаюче життя людей, як і належить великій європейській нації, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що Вінниччина одна з небагатьох областей України, яка демонструє приклад рівноправного діалогу влади і суспільства, що і позначається на спокійній суспільно-політичній ситуації в регіоні.

 

Повернутись Створено: 20 січня 2014 року, 11:13 Переглядів: 747

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація