24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До Дня Соборності та Свободи відзначили громадських активістів Роздрукувати

18 січня відбулися заходи, приурочені Дню Соборності та Свободи України, за участю громадських діячів, митців, представників органів влади. З цієї нагоди голова обласної Ради Сергій Татусяк та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова вручили активістам області Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації.

У документі зазначено: «за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави та з нагоди Дня Соборності та Свободи України». Крім того, окремі вінничани були відзначенні грамотами Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, а деякі отримали почесні звання у своїй сфері діяльності.

Вітаючи присутніх, Сергій Татусяк зауважив, що свято соборності за десятиліття не лише не втратило своєї значимості, а й набуло нових рис та особливої актуальності.

– І 95 років тому, і сьогодні український народ так само бореться за своє право жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про безпечне, гідне і процвітаюче життя людей, як і належить великій європейській нації, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що Вінниччина одна з небагатьох областей України, яка демонструє приклад рівноправного діалогу влади і суспільства, що і позначається на спокійній суспільно-політичній ситуації в регіоні.

 

Повернутись Створено: 20 січня 2014 року, 11:13 Переглядів: 721

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація