Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

До дня Святого Миколая керівники області вручили автобус центру «Обрій» Роздрукувати

17 грудня голова облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник передали Вінницькому  обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» спеціально обладнаний низькопольний автобус.

Він буде використовуватись для перевезення клієнтів Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації «Обрій». Можливість пересування відкриє для пацієнтів «Обрію» нові напрями розвитку. Зокрема, за допомогою автобуса вони будуть брати участь у культурних подіях та подорожувати. Ним також будуть перевозити 30 вихованців центру до села Дорожне, де діє започаткована закладом програма працетерапії «Соціальні майстерні для неповносправних».

Автобус був придбаний за кошти обласного бюджету, на це було виділено 970 тисяч гривень.

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник вручили ключі від нового автобуса "Обрію" та побажали радості, добра колективу  і вихованцям закладу.

Вдячні вихованці центру вручили  керівникам області  подарунки, які  виготовили  своїми руками – сувенірні новорічні ялинки.

Після урочистостей керівники Вінниччини ознайомились із системою реабілітаційної роботи закладу.

 

Довідка. 8-метровий «Мерседес» розрахований на 26 сидячих місць, 5 з них відкидні та  10 стоячих. Він оснащений відкидним пандусом, є спеціальні кріплення для 3 візків, також обладнаний пасками безпеки. В салоні встановлені енергозберігаючі склопакети, пічки. В літній період він буде облаштований кондиціонерами.

Повернутись Створено: 17 грудня 2015 року, 15:26 Переглядів: 2276

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація