Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

До дня Святого Миколая керівники області вручили автобус центру «Обрій» Роздрукувати

17 грудня голова облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник передали Вінницькому  обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» спеціально обладнаний низькопольний автобус.

Він буде використовуватись для перевезення клієнтів Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації «Обрій». Можливість пересування відкриє для пацієнтів «Обрію» нові напрями розвитку. Зокрема, за допомогою автобуса вони будуть брати участь у культурних подіях та подорожувати. Ним також будуть перевозити 30 вихованців центру до села Дорожне, де діє започаткована закладом програма працетерапії «Соціальні майстерні для неповносправних».

Автобус був придбаний за кошти обласного бюджету, на це було виділено 970 тисяч гривень.

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник вручили ключі від нового автобуса "Обрію" та побажали радості, добра колективу  і вихованцям закладу.

Вдячні вихованці центру вручили  керівникам області  подарунки, які  виготовили  своїми руками – сувенірні новорічні ялинки.

Після урочистостей керівники Вінниччини ознайомились із системою реабілітаційної роботи закладу.

 

Довідка. 8-метровий «Мерседес» розрахований на 26 сидячих місць, 5 з них відкидні та  10 стоячих. Він оснащений відкидним пандусом, є спеціальні кріплення для 3 візків, також обладнаний пасками безпеки. В салоні встановлені енергозберігаючі склопакети, пічки. В літній період він буде облаштований кондиціонерами.

Повернутись Створено: 17 грудня 2015 року, 15:26 Переглядів: 2188

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація