27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

До дня Святого Миколая керівники області вручили автобус центру «Обрій» Роздрукувати

17 грудня голова облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник передали Вінницькому  обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» спеціально обладнаний низькопольний автобус.

Він буде використовуватись для перевезення клієнтів Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації «Обрій». Можливість пересування відкриє для пацієнтів «Обрію» нові напрями розвитку. Зокрема, за допомогою автобуса вони будуть брати участь у культурних подіях та подорожувати. Ним також будуть перевозити 30 вихованців центру до села Дорожне, де діє започаткована закладом програма працетерапії «Соціальні майстерні для неповносправних».

Автобус був придбаний за кошти обласного бюджету, на це було виділено 970 тисяч гривень.

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник вручили ключі від нового автобуса "Обрію" та побажали радості, добра колективу  і вихованцям закладу.

Вдячні вихованці центру вручили  керівникам області  подарунки, які  виготовили  своїми руками – сувенірні новорічні ялинки.

Після урочистостей керівники Вінниччини ознайомились із системою реабілітаційної роботи закладу.

 

Довідка. 8-метровий «Мерседес» розрахований на 26 сидячих місць, 5 з них відкидні та  10 стоячих. Він оснащений відкидним пандусом, є спеціальні кріплення для 3 візків, також обладнаний пасками безпеки. В салоні встановлені енергозберігаючі склопакети, пічки. В літній період він буде облаштований кондиціонерами.

Повернутись Створено: 17 грудня 2015 року, 15:26 Переглядів: 2816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація