Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До дня Святого Миколая керівники області вручили автобус центру «Обрій» Роздрукувати

17 грудня голова облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник передали Вінницькому  обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» спеціально обладнаний низькопольний автобус.

Він буде використовуватись для перевезення клієнтів Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації «Обрій». Можливість пересування відкриє для пацієнтів «Обрію» нові напрями розвитку. Зокрема, за допомогою автобуса вони будуть брати участь у культурних подіях та подорожувати. Ним також будуть перевозити 30 вихованців центру до села Дорожне, де діє започаткована закладом програма працетерапії «Соціальні майстерні для неповносправних».

Автобус був придбаний за кошти обласного бюджету, на це було виділено 970 тисяч гривень.

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник вручили ключі від нового автобуса "Обрію" та побажали радості, добра колективу  і вихованцям закладу.

Вдячні вихованці центру вручили  керівникам області  подарунки, які  виготовили  своїми руками – сувенірні новорічні ялинки.

Після урочистостей керівники Вінниччини ознайомились із системою реабілітаційної роботи закладу.

 

Довідка. 8-метровий «Мерседес» розрахований на 26 сидячих місць, 5 з них відкидні та  10 стоячих. Він оснащений відкидним пандусом, є спеціальні кріплення для 3 візків, також обладнаний пасками безпеки. В салоні встановлені енергозберігаючі склопакети, пічки. В літній період він буде облаштований кондиціонерами.

Повернутись Створено: 17 грудня 2015 року, 15:26 Переглядів: 2490

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація