Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

До Дня захисника України відкрито виставку «Героїв країна – моя Україна» Роздрукувати

У рамках відзначення на Вінниччині  Дня захисника України 9 жовтня у  вестибюлі приміщення обласної Ради відкрито виставку «Героїв країна – моя Україна». Виставка присвячену всім тим, хто у різні часи виборював та продовжує захищати незалежність нашої держави.

На тематичних стендах зображені діячі 1917 – 1920-х рр., а також основні етапи та знакові події державотворчих процесів, починаючи з часів зародження та розквіту козацтва.

В експозиції також представлено біографії непересічних постатей Подільського краю та цікаві довідки про визначні пам’ятки Вінниччини.

Окрема увага приділена всім героям сьогодення – мужнім вінничанам, які були учасниками Революції Гідності та полегли за незалежність України в зоні проведення АТО/ООС.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2019 року, 11:10 Переглядів: 597

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація