4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До Дня захисника України відкрито виставку «Героїв країна – моя Україна» Роздрукувати

У рамках відзначення на Вінниччині  Дня захисника України 9 жовтня у  вестибюлі приміщення обласної Ради відкрито виставку «Героїв країна – моя Україна». Виставка присвячену всім тим, хто у різні часи виборював та продовжує захищати незалежність нашої держави.

На тематичних стендах зображені діячі 1917 – 1920-х рр., а також основні етапи та знакові події державотворчих процесів, починаючи з часів зародження та розквіту козацтва.

В експозиції також представлено біографії непересічних постатей Подільського краю та цікаві довідки про визначні пам’ятки Вінниччини.

Окрема увага приділена всім героям сьогодення – мужнім вінничанам, які були учасниками Революції Гідності та полегли за незалежність України в зоні проведення АТО/ООС.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2019 року, 11:10 Переглядів: 352

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація