Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

До Дня захисника Вітчизни відбулись військово-патріотичні змагання у Теплицькому районі Роздрукувати

У Теплицькій загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 1 відбулись військово-патріотичні змагання, приурочені до Дня захисника України та Дня українського козацтва. Ініціаторами проведення змагань виступили директор школи Людмила Пшенична та Теплицький відокремлений підрозділ «Всеукраїнської спілки УБД та волонтерів АТО», керівником якого є депутат обласної Ради, учасник бойових дій Василь Сколотяний.

На свято були запрошені учасники бойових дій, члени Всеукраїнської спілки Ігор Ставничий, Петро Василенко, Дмитро Дімітров, Олександр Габінський та комісар районного військового комісаріату, майор Ігор Івахненко і начальник відділення забезпечення  комісаріату Валерій Дідик.

– Шановні учасники змагань! Ви є гідною зміною у майбутньому та справжніми патріотами своєї країни. Боріться за перемогу, перемагайте своєю чесністю і принциповістю, будьте гідними представниками становлення справжньої  незалежності нашої країни, – зазначив Василь Сколотяний у вітальному слові.

В основній частині відбулись змагання та показові виступи, які були проведені під керівництвом вчителя з військової підготовки Петра Гарника.

Після нагородження грамотами та подарунками переможців було відзначено подяками благодійників району, які допомагають школі та підтримують бійців в зоні АТО – Володимира Токарчука, Павла Немировського, Віктора Захарчука та інших.

На завершення заходу Василь Сколотяний побажав усім успіхів та наголосив на тому, що такі заходи є дуже необхідними для школярів, адже вони виховують, дисциплінують та піднімають український дух.

Приємністю стало те, що школа долучилася до акції «Підтримай героя – зроби свій внесок для миру» та зібрала гостинці до Дня захисника України на передову, які будуть доставлені в зону антитерористичної операції найближчим часом і передані захисникам-землякам.

Повернутись Створено: 12 жовтня 2017 року, 17:19 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація