Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

До Дня захисника Вітчизни відбулись військово-патріотичні змагання у Теплицькому районі Роздрукувати

У Теплицькій загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 1 відбулись військово-патріотичні змагання, приурочені до Дня захисника України та Дня українського козацтва. Ініціаторами проведення змагань виступили директор школи Людмила Пшенична та Теплицький відокремлений підрозділ «Всеукраїнської спілки УБД та волонтерів АТО», керівником якого є депутат обласної Ради, учасник бойових дій Василь Сколотяний.

На свято були запрошені учасники бойових дій, члени Всеукраїнської спілки Ігор Ставничий, Петро Василенко, Дмитро Дімітров, Олександр Габінський та комісар районного військового комісаріату, майор Ігор Івахненко і начальник відділення забезпечення  комісаріату Валерій Дідик.

– Шановні учасники змагань! Ви є гідною зміною у майбутньому та справжніми патріотами своєї країни. Боріться за перемогу, перемагайте своєю чесністю і принциповістю, будьте гідними представниками становлення справжньої  незалежності нашої країни, – зазначив Василь Сколотяний у вітальному слові.

В основній частині відбулись змагання та показові виступи, які були проведені під керівництвом вчителя з військової підготовки Петра Гарника.

Після нагородження грамотами та подарунками переможців було відзначено подяками благодійників району, які допомагають школі та підтримують бійців в зоні АТО – Володимира Токарчука, Павла Немировського, Віктора Захарчука та інших.

На завершення заходу Василь Сколотяний побажав усім успіхів та наголосив на тому, що такі заходи є дуже необхідними для школярів, адже вони виховують, дисциплінують та піднімають український дух.

Приємністю стало те, що школа долучилася до акції «Підтримай героя – зроби свій внесок для миру» та зібрала гостинці до Дня захисника України на передову, які будуть доставлені в зону антитерористичної операції найближчим часом і передані захисникам-землякам.

Повернутись Створено: 12 жовтня 2017 року, 17:19 Переглядів: 1040

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація