Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

До дня жіноцтва Роздрукувати

Ігор Кревський привітав переможниць проекту «DeFILe по життю»

2 березня у Вінниці відбулася прем’єра проекту «DeFILe по життю», який приурочений Міжнародному жіночому дню. Організатором проекту виступила громадська організація «Розвиток. Розвиток».
Ідея проекту полягає в тому, аби показати громадськості активних молодих жінок, які постійно працюють над собою, досягають успіху та мають активну громадську позицію, і при цьому залишаються справжніми жінками – чуйними, витонченими, тендітними.

У ході презентації проекту було відзначено 30 молодих успішних вінничанок, які досягли певного успіху як особистості, працівники, керівники і просто як сучасні Жінки.
Номінанток «DeFILe по життю» привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Від імені голови облради Сергія Татусяка він побажав жінкам здоров’я, кохання, родинного затишку і тримати ту життєву планку, яку вони перед собою поставили.
– Я вважаю, що окрім культурно-мистецької складової, даний проект має важливу соціальну функцію. Адже він розповідатиме жителям Вінниччини про жінок-землячок, які не є зірками сцени чи екрану, але своє щоденною працею і талантом роблять наше з вами життя кращим, цікавішим. Спасибі вам, дорогі жінки, за це! – сказав І.Кревський.
Також він висловив сподівання, що проект «DeFILe по життю» матиме успіх не тільки у жінок, а й у чоловіків, і стане традиційними весняним святом вінничан.

Повернутись Створено: 3 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація