5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До дня жіноцтва Роздрукувати

Ігор Кревський привітав переможниць проекту «DeFILe по життю»

2 березня у Вінниці відбулася прем’єра проекту «DeFILe по життю», який приурочений Міжнародному жіночому дню. Організатором проекту виступила громадська організація «Розвиток. Розвиток».
Ідея проекту полягає в тому, аби показати громадськості активних молодих жінок, які постійно працюють над собою, досягають успіху та мають активну громадську позицію, і при цьому залишаються справжніми жінками – чуйними, витонченими, тендітними.

У ході презентації проекту було відзначено 30 молодих успішних вінничанок, які досягли певного успіху як особистості, працівники, керівники і просто як сучасні Жінки.
Номінанток «DeFILe по життю» привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Від імені голови облради Сергія Татусяка він побажав жінкам здоров’я, кохання, родинного затишку і тримати ту життєву планку, яку вони перед собою поставили.
– Я вважаю, що окрім культурно-мистецької складової, даний проект має важливу соціальну функцію. Адже він розповідатиме жителям Вінниччини про жінок-землячок, які не є зірками сцени чи екрану, але своє щоденною працею і талантом роблять наше з вами життя кращим, цікавішим. Спасибі вам, дорогі жінки, за це! – сказав І.Кревський.
Також він висловив сподівання, що проект «DeFILe по життю» матиме успіх не тільки у жінок, а й у чоловіків, і стане традиційними весняним святом вінничан.

Повернутись Створено: 3 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація