Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До Дня знань депутат облради придбав обладнання для освітлення спортзалів району Роздрукувати

1 вересня депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур відвідав школу-гімназію №1 смт Тростянець. Разом з директором середньої загальноосвітньої школи селища Валентиною Пужайло та класним керівником 8-А класу Оксаною Кричковською взяв участь в відкритому уроці «З Україною в серці» . Під час спілкування з дітками депутат обласної Ради звернув увагу на ставлення до вивчення предметів, які стануть в подальшому основою для здобуття вищої освіти. Розповів про кроки, які робить наша держава для приєднання до Європейського Союзу.

– Сподіваюсь, що вже цього року Верховна Рада України прийме новий закон «Про освіту», що кардинально змінить систему фінансування та надання якісних освітніх послуг, –  зазначив Геннадій Федорович.

В якості подарунка для школи перед Днем знань вдалося зробити дороговартісний ремонт підлоги та придбати обладнання для освітлення спортивної зали.

Крім того, Геннадій Мазур разом з Летківським сільським головою Тростянецького району Ларисою Драпак завітав в Летківський дошкільний навчальний заклад. Він привітав вихователів та діток з початком навчального року та вручив їм новий ноутбук.

Також побував на святі першого дзвоника в Ободівській середній школі, де привітав батьків, вчителів, учнів та всіх присутніх із початком нового навчального року та подарував від себе особисто обладнання для освітлення спортивної зали.

Повернутись Створено: 1 вересня 2017 року, 14:37 Переглядів: 580

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація