Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

До Дня знань депутат облради придбав обладнання для освітлення спортзалів району Роздрукувати

1 вересня депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур відвідав школу-гімназію №1 смт Тростянець. Разом з директором середньої загальноосвітньої школи селища Валентиною Пужайло та класним керівником 8-А класу Оксаною Кричковською взяв участь в відкритому уроці «З Україною в серці» . Під час спілкування з дітками депутат обласної Ради звернув увагу на ставлення до вивчення предметів, які стануть в подальшому основою для здобуття вищої освіти. Розповів про кроки, які робить наша держава для приєднання до Європейського Союзу.

– Сподіваюсь, що вже цього року Верховна Рада України прийме новий закон «Про освіту», що кардинально змінить систему фінансування та надання якісних освітніх послуг, –  зазначив Геннадій Федорович.

В якості подарунка для школи перед Днем знань вдалося зробити дороговартісний ремонт підлоги та придбати обладнання для освітлення спортивної зали.

Крім того, Геннадій Мазур разом з Летківським сільським головою Тростянецького району Ларисою Драпак завітав в Летківський дошкільний навчальний заклад. Він привітав вихователів та діток з початком навчального року та вручив їм новий ноутбук.

Також побував на святі першого дзвоника в Ободівській середній школі, де привітав батьків, вчителів, учнів та всіх присутніх із початком нового навчального року та подарував від себе особисто обладнання для освітлення спортивної зали.

Повернутись Створено: 1 вересня 2017 року, 14:37 Переглядів: 527

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація