Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До формування бюджету області пропонують долучити громадськість Роздрукувати

Депутат обласної Ради Ігор Хміль запропонував до розгляду постійних комісій обласної ради проект рішення «Про Бюджетний регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Що потрібно робити та як діяти, щоб стати не просто спостерігачем, а й учасником процесу формування бюджету Вінниччини – таку мету несе цей документ.

Прозорість бюджету дозволяє громадськості, а також депутатам, які представляють інтереси територіальних громад, мати уяву про складність та альтернативи бюджетних рішень і впливати на органи влади.

– Досить формувати бюджет області кулуарно, – коментує Ігор Хміль. – Бюджетний регламент, який я запропонував, збільшить повноваження депутатів. Йдеться про включення обговорення депутатського корпусу обласної Ради та громадськості до формування основних показників головного фінансового документа області.

Бюджетний регламент, переконаний депутат Ігор Хміль, сприятиме налагодженню співпраці між облдержадміністрацією та обласною Радою щодо бюджетотворення і передбачає наступні пункти:

- члени територіальної громади можуть брати участь у процесах підготовки та ухвалення управлінських рішень, надавати свої пропозиції;

- нормативно закріплюється механізм контролю будь-якого етапу бюджетного процесу з боку громади та депутатів;

- конкретизуються взаємовідносини між учасниками бюджетного процесу.

– Бюджетний регламент, – зазначив Ігор Хміль, – це інструмент коригування контролю за витрачанням бюджетних коштів. Беручи участь у формуванні бюджету області, депутати знатимуть, за що вони голосують, на так званих «бюджетних сесіях», адже до цих сесій кожен з них обговорить складові головного фінансового документа області на засіданнях постійних комісій.

Тож, аби наступного року долучити до бюджетного планування, його формування та його доопрацювання широке коло зацікавлених громадян та експертів, проект рішення «Про Бюджетний регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання» повинні підтримати депутати на черговій сесії обласної Ради у вересні.

 

Повернутись Створено: 4 вересня 2018 року, 17:26 Переглядів: 1037

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація