Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

До формування бюджету області пропонують долучити громадськість Роздрукувати

Депутат обласної Ради Ігор Хміль запропонував до розгляду постійних комісій обласної ради проект рішення «Про Бюджетний регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Що потрібно робити та як діяти, щоб стати не просто спостерігачем, а й учасником процесу формування бюджету Вінниччини – таку мету несе цей документ.

Прозорість бюджету дозволяє громадськості, а також депутатам, які представляють інтереси територіальних громад, мати уяву про складність та альтернативи бюджетних рішень і впливати на органи влади.

– Досить формувати бюджет області кулуарно, – коментує Ігор Хміль. – Бюджетний регламент, який я запропонував, збільшить повноваження депутатів. Йдеться про включення обговорення депутатського корпусу обласної Ради та громадськості до формування основних показників головного фінансового документа області.

Бюджетний регламент, переконаний депутат Ігор Хміль, сприятиме налагодженню співпраці між облдержадміністрацією та обласною Радою щодо бюджетотворення і передбачає наступні пункти:

- члени територіальної громади можуть брати участь у процесах підготовки та ухвалення управлінських рішень, надавати свої пропозиції;

- нормативно закріплюється механізм контролю будь-якого етапу бюджетного процесу з боку громади та депутатів;

- конкретизуються взаємовідносини між учасниками бюджетного процесу.

– Бюджетний регламент, – зазначив Ігор Хміль, – це інструмент коригування контролю за витрачанням бюджетних коштів. Беручи участь у формуванні бюджету області, депутати знатимуть, за що вони голосують, на так званих «бюджетних сесіях», адже до цих сесій кожен з них обговорить складові головного фінансового документа області на засіданнях постійних комісій.

Тож, аби наступного року долучити до бюджетного планування, його формування та його доопрацювання широке коло зацікавлених громадян та експертів, проект рішення «Про Бюджетний регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання» повинні підтримати депутати на черговій сесії обласної Ради у вересні.

 

Повернутись Створено: 4 вересня 2018 року, 17:26 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація