Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

До голови обласної Ради звернулися мешканці Кармалюкового з проханням допомогти зберегти місцеву школу Роздрукувати

2 червня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з мешканцями села Кармалюкове Жмеринського району з питання збереження і відновлення роботи сільської школи у їхньому населеному пункті.

Участь у зустрічі окрім батьків школярів Кармалюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, взяли також перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна та голова Жмеринської районної ради Анатолій Паламарчук.

Під час зустрічі йшлося про проблему ремонту та відновлення роботи школи у селі Кармалюкове, яка 7 травня 2015 року частково згоріла внаслідок пожежі, викликаної стихійним лихом. Під час грози виникла пожежа, яка знищила 80% покрівлі закладу, дерев’яні конструкції даху, три класних кімнати і 14-ти, сходовий марш на другий поверх і внутрішні вбиральні. Як зазначають мешканці села, зусиллями колективу школи і місцевих жителів вдалося врятувати майже усі матеріальні цінності, шкільну документацію, архів.

Після скоєного лиха батьки школярів, представники педагогічного і учнівського колективів шукають можливості для здійснення ремонту навчального закладу і відновлення його роботи. Вони готові частково взяти на себе витрати щодо внутрішніх та інших робіт, проте їхніх зусиль замало і потрібне втручання влади для вирішення цього питання. Департамент освіти і науки облдержадміністрації, як зазначила заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, бачить шлях вирішення проблеми у тому, щоб забезпечити навчання дітей у сусідньому селі Куриловцях на період, коли школу ремонтуватимуть.

Проте батьки школярів, що звернулися до голови обласної Ради Сергія Свитка за підтримкою, побоюються, що під цим приводом школу у селі закриють, а ремонт відкладуть на невизначений період. Як стверджують мешканці села, до Куриловець немає дороги із твердим покриттям, щоб возити дітей до школи, а об’їзною дорогою до села приблизно 35 км. Тому мешканці села прагнуть відновити і зберегти школу для місцевої громади.

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що підтримує позицію мешканців села, але потрібно знайти оптимальне рішення цієї проблеми. Зокрема, очільник обласної Ради сказав, що докладе усіх можливих зусиль, щоб школа продовжила функціонувати у селі. А питання щодо виділення коштів для ремонту закладу вирішуватиметься за підсумками наради з керівництвом облдержадміністрації.

Довідка: Кармалюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Жмеринського району є базовою в місцевому освітньому окрузі. Навчальний заклад було побудовано ще 1936 року. Школа в якій навчаються 122 учні, серед яких 56 жителі села Кармалюкове, обслуговує 4 населених пункти Жмеринського району. 

 

Повернутись Створено: 2 червня 2015 року, 18:11 Переглядів: 884

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація