Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До голови обласної Ради звернулися мешканці Кармалюкового з проханням допомогти зберегти місцеву школу Роздрукувати

2 червня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з мешканцями села Кармалюкове Жмеринського району з питання збереження і відновлення роботи сільської школи у їхньому населеному пункті.

Участь у зустрічі окрім батьків школярів Кармалюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, взяли також перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна та голова Жмеринської районної ради Анатолій Паламарчук.

Під час зустрічі йшлося про проблему ремонту та відновлення роботи школи у селі Кармалюкове, яка 7 травня 2015 року частково згоріла внаслідок пожежі, викликаної стихійним лихом. Під час грози виникла пожежа, яка знищила 80% покрівлі закладу, дерев’яні конструкції даху, три класних кімнати і 14-ти, сходовий марш на другий поверх і внутрішні вбиральні. Як зазначають мешканці села, зусиллями колективу школи і місцевих жителів вдалося врятувати майже усі матеріальні цінності, шкільну документацію, архів.

Після скоєного лиха батьки школярів, представники педагогічного і учнівського колективів шукають можливості для здійснення ремонту навчального закладу і відновлення його роботи. Вони готові частково взяти на себе витрати щодо внутрішніх та інших робіт, проте їхніх зусиль замало і потрібне втручання влади для вирішення цього питання. Департамент освіти і науки облдержадміністрації, як зазначила заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, бачить шлях вирішення проблеми у тому, щоб забезпечити навчання дітей у сусідньому селі Куриловцях на період, коли школу ремонтуватимуть.

Проте батьки школярів, що звернулися до голови обласної Ради Сергія Свитка за підтримкою, побоюються, що під цим приводом школу у селі закриють, а ремонт відкладуть на невизначений період. Як стверджують мешканці села, до Куриловець немає дороги із твердим покриттям, щоб возити дітей до школи, а об’їзною дорогою до села приблизно 35 км. Тому мешканці села прагнуть відновити і зберегти школу для місцевої громади.

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що підтримує позицію мешканців села, але потрібно знайти оптимальне рішення цієї проблеми. Зокрема, очільник обласної Ради сказав, що докладе усіх можливих зусиль, щоб школа продовжила функціонувати у селі. А питання щодо виділення коштів для ремонту закладу вирішуватиметься за підсумками наради з керівництвом облдержадміністрації.

Довідка: Кармалюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Жмеринського району є базовою в місцевому освітньому окрузі. Навчальний заклад було побудовано ще 1936 року. Школа в якій навчаються 122 учні, серед яких 56 жителі села Кармалюкове, обслуговує 4 населених пункти Жмеринського району. 

 

Повернутись Створено: 2 червня 2015 року, 18:11 Переглядів: 982

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація