Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

До Міжнародного дня волонтера відбувся форум «Волонтери: допомагаємо країні та громаді» Роздрукувати

У рамках Всеукраїнської акції до Міжнародного дня волонтера у Вінницькому інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся ярмарок на тему: «Волонтери: допомагаємо країні та громаді».

Участь у роботі заходу взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, координатор Центру «Вікно в Америку» Катерина Скомаровська, волонтер, представник ГО «Мольфар» Ольга Пінаєва, волонтер Центру «Вікно в Америку» Сергій Фєдосєєв та голова осередку в ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» у м. Вінниці Марина Тужанська.

– Волонтери постійно ризикують своїм життям, беручи участь у ліквідації наслідків катастроф та катаклізмів. Наразі вони своїми діями допомагають  наблизити перемогу України в неоголошеній війні, не сподіваючись на визнання. Допомога військовим АТО – це той напрям роботи волонтерів, який допомагає робити все можливе для збереження життя наших солдатів та добровольців, які захищають на Сході України територіальну цілісність і державну незалежність, – у своєму вітальному слові зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Присутні на форумі переглянули відеоролик «Хто такий волонтер?» та ознайомились з презентацією художніх робіт вихованців студії малювання «Барви». Окрім того, пролунали вітання від зразково-театрального ансамблю «Мельпомена» (керівник Л. Вонсовська) Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної та відвідувачів Центру.

Координатор Центру «Вікно в Америку» Катерина Скомаровська вручила подяки та сувенірні подарунки волонтерам.

Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН Міжнародний день волонтерів відзначається щорічно з 1985 року. В Україні волонтерство з’явилось на початку 90-х років минулого століття, а офіційно його визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 р. і затверджено «Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг».

Повернутись Створено: 4 грудня 2017 року, 16:56 Переглядів: 650

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація