Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До Міжнародного дня волонтера відбувся форум «Волонтери: допомагаємо країні та громаді» Роздрукувати

У рамках Всеукраїнської акції до Міжнародного дня волонтера у Вінницькому інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся ярмарок на тему: «Волонтери: допомагаємо країні та громаді».

Участь у роботі заходу взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, координатор Центру «Вікно в Америку» Катерина Скомаровська, волонтер, представник ГО «Мольфар» Ольга Пінаєва, волонтер Центру «Вікно в Америку» Сергій Фєдосєєв та голова осередку в ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» у м. Вінниці Марина Тужанська.

– Волонтери постійно ризикують своїм життям, беручи участь у ліквідації наслідків катастроф та катаклізмів. Наразі вони своїми діями допомагають  наблизити перемогу України в неоголошеній війні, не сподіваючись на визнання. Допомога військовим АТО – це той напрям роботи волонтерів, який допомагає робити все можливе для збереження життя наших солдатів та добровольців, які захищають на Сході України територіальну цілісність і державну незалежність, – у своєму вітальному слові зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Присутні на форумі переглянули відеоролик «Хто такий волонтер?» та ознайомились з презентацією художніх робіт вихованців студії малювання «Барви». Окрім того, пролунали вітання від зразково-театрального ансамблю «Мельпомена» (керівник Л. Вонсовська) Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної та відвідувачів Центру.

Координатор Центру «Вікно в Америку» Катерина Скомаровська вручила подяки та сувенірні подарунки волонтерам.

Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН Міжнародний день волонтерів відзначається щорічно з 1985 року. В Україні волонтерство з’явилось на початку 90-х років минулого століття, а офіційно його визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 р. і затверджено «Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг».

Повернутись Створено: 4 грудня 2017 року, 16:56 Переглядів: 699

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація