Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До Міжнародного дня волонтера відбувся форум «Волонтери: допомагаємо країні та громаді» Роздрукувати

У рамках Всеукраїнської акції до Міжнародного дня волонтера у Вінницькому інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся ярмарок на тему: «Волонтери: допомагаємо країні та громаді».

Участь у роботі заходу взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, координатор Центру «Вікно в Америку» Катерина Скомаровська, волонтер, представник ГО «Мольфар» Ольга Пінаєва, волонтер Центру «Вікно в Америку» Сергій Фєдосєєв та голова осередку в ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» у м. Вінниці Марина Тужанська.

– Волонтери постійно ризикують своїм життям, беручи участь у ліквідації наслідків катастроф та катаклізмів. Наразі вони своїми діями допомагають  наблизити перемогу України в неоголошеній війні, не сподіваючись на визнання. Допомога військовим АТО – це той напрям роботи волонтерів, який допомагає робити все можливе для збереження життя наших солдатів та добровольців, які захищають на Сході України територіальну цілісність і державну незалежність, – у своєму вітальному слові зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Присутні на форумі переглянули відеоролик «Хто такий волонтер?» та ознайомились з презентацією художніх робіт вихованців студії малювання «Барви». Окрім того, пролунали вітання від зразково-театрального ансамблю «Мельпомена» (керівник Л. Вонсовська) Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної та відвідувачів Центру.

Координатор Центру «Вікно в Америку» Катерина Скомаровська вручила подяки та сувенірні подарунки волонтерам.

Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН Міжнародний день волонтерів відзначається щорічно з 1985 року. В Україні волонтерство з’явилось на початку 90-х років минулого століття, а офіційно його визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 р. і затверджено «Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг».

Повернутись Створено: 4 грудня 2017 року, 16:56 Переглядів: 744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація