Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До обласної Ради продовжують надходити відповіді щодо розслідування подій 6 грудня 2014 року у м. Вінниці Роздрукувати

Як повідомлялося раніше, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко 5 червня повторно звернувся до лідерів депутатських фракцій Верховної Ради України “Блоку Петра Порошенка”, “Народного Фронту”, “Самопомочі”, “Радикальної партії Олега Ляшка”, ВО “Батьківщина” з проханням розглянути проблему політичних переслідувань активістів Майдану у Вінницькій області та ініціювати створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України із представників різних депутатських фракцій і груп для проведення об’єктивного розслідування та надання належної правової оцінки подіям 6 грудня 2014 року у м. Вінниці.

На адресу голови обласної Ради Сергія Свитка продовжують надходити  відповіді окремих  фракцій  Верховної Ради України  та правоохоронних органів  про результати розгляду цього звернення.

Так, враховуючи суспільну значимість вищезазначеного проблемного питання та необхідність його кваліфікованого колегіального розгляду народними депутатами, депутатська фракція Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» звернулася до Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з проханням розглянути звернення обласної Ради на своєму черговому засіданні. Про результати розгляду цього питання обласна Рада буде повідомлена додатково.

На адресу Сергія Свитка надійшла також відповідь Генеральної прокуратури України. Старший прокурор другого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення Костянтин Швачка повідомив, що Генеральною прокуратурою України депутатське звернення фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України  спрямовано прокурору Вінницької області для перевірки та вжиття, за наявності підстав, заходів реагування. Про результати перевірки обласну Раду повідомить прокуратура Вінницької області. Хід розгляду  цього питання знаходиться на контролі Генеральної прокуратури України.  

 

Повернутись Створено: 28 липня 2015 року, 19:46 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація