Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До складу збірної України з веслування входить троє спортсменів з Ладижина Роздрукувати

Перед проведенням пленарного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, члени зібрання  відвідали відділення академічного веслування Ладижинської ДЮСШ №2 на водосховищі.

З роботою закладу ознайомили начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради Сергій Стоян та тренер-викладач відділення академічного веслування Наталія Топалова.

У закладі веслуванням займаються понад 40 дітей та молоді. Цей вид спорту розпочав розвиватися в Ладижині з 1988 року з приїздом до міста тренера Наталії Топалової. Багато хлопчиків та дівчаток Ладижина займаються академічним веслуванням. Найвищим досягненням в цьому виді спорту була перемога Сергія Гуменного  на чемпіонаті світу серед студентів у 2012 році та завоювання бронзової медалі на 27-й Всесвітній Універсіаді у 2013 році. Цього року до основного складу збірної команди України входять три спортсмени – Андрій Черкашин, Олена Черкашина та Катерина Пучко.

– Тиждень тому наша команда приїхала з Кубку України, де здобула дві золоті, дві срібні та одну бронзову медалі, а завтра вони вже від’їжджають на чемпіонат України серед молоді. Цей вид спорту входить до Олімпійської програми, 14 видів академічного веслування є олімпійськими, – повідомила Наталія Топалова. – Змагання за олімпійською програмою проводяться в 14 класах. Парне веслування виконується двома веслами, розпашне веслування – одним. Вага човна-одиночки 14,5-15 кг. Найшвидшим човном є вісімка. Варіюється від 500 метрів до 160 кілометрів, в залежності від характеру гонок: у юніорів молодших за 16 років – 500-1000 метрів, у юніорів 16-18 років – від 1000 до 2000 метрів, у старших стандарт – 2000 метрів. Заїзд на дистанцію понад 2000 метрів вважається марафоном.

Основним тренажером веслування академічного є веслувальний ергометр. На ньому проводяться змагання всіх рівнів: від чемпіонату міста, області ­– до чемпіонату світу. Його використовують в основному взимку. В Ладижинській ДЮСШ №2 є ще такі відділення: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба кульова, кіокушинкай карате, тхеквондо, якими займається понад 230 учнів.

Повернутись Створено: 12 червня 2018 року, 12:31 Переглядів: 619

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація