24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

До свята Роздрукувати

Енергетикам подякували за світло

Сергій Татусяк, Микола Джига та Володимир Гройсман 21 грудня привітали працівників енергетичної галузі Вінниччини з професійним святом – Днем енергетика.

Керівники області висловили особливу подяку винуватцям свята за оперативну та якісну роботу щодо зовнішнього освітлення населених пунктів області.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що енергетична галузь Вінниччини має не тільки забезпечувати життєдіяльність наявних об’єктів та систем, а дбати про новітній технологічний розвиток.
– Ваше завдання – розвивати потенціал енергетичної галузі області. А саме: вводити в експлуатацію нові енергетичні потужності, впроваджувати енергозберігаючі та екологічно безпечні технології, підвищувати професійність працівників, – звернувся до енергетиків С.Татусяк.
Голова облдержадміністрації Микола Джига проінформував учасників зібрання про те, що Вінниччина є привабливим регіоном з виробництва енергії для іноземних інвесторів.
– Пропозиції про співпрацю в енергетиці надходять від Нідерландів, Швейцарії, Ізраїлю. Це означає, що нам довіряють, що нашу базу вважають потужною, – сказав М. Джига.
Представники влади області та міста Вінниці вручили найкращим працівникам галузі відзнаки Кабінету міністрів та почесні грамоти обласної ради та адміністрації.

Повернутись Створено: 21 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація