Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До свята Роздрукувати

Енергетикам подякували за світло

Сергій Татусяк, Микола Джига та Володимир Гройсман 21 грудня привітали працівників енергетичної галузі Вінниччини з професійним святом – Днем енергетика.

Керівники області висловили особливу подяку винуватцям свята за оперативну та якісну роботу щодо зовнішнього освітлення населених пунктів області.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що енергетична галузь Вінниччини має не тільки забезпечувати життєдіяльність наявних об’єктів та систем, а дбати про новітній технологічний розвиток.
– Ваше завдання – розвивати потенціал енергетичної галузі області. А саме: вводити в експлуатацію нові енергетичні потужності, впроваджувати енергозберігаючі та екологічно безпечні технології, підвищувати професійність працівників, – звернувся до енергетиків С.Татусяк.
Голова облдержадміністрації Микола Джига проінформував учасників зібрання про те, що Вінниччина є привабливим регіоном з виробництва енергії для іноземних інвесторів.
– Пропозиції про співпрацю в енергетиці надходять від Нідерландів, Швейцарії, Ізраїлю. Це означає, що нам довіряють, що нашу базу вважають потужною, – сказав М. Джига.
Представники влади області та міста Вінниці вручили найкращим працівникам галузі відзнаки Кабінету міністрів та почесні грамоти обласної ради та адміністрації.

Повернутись Створено: 21 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1021

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація