30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

До свята Роздрукувати

Енергетикам подякували за світло

Сергій Татусяк, Микола Джига та Володимир Гройсман 21 грудня привітали працівників енергетичної галузі Вінниччини з професійним святом – Днем енергетика.

Керівники області висловили особливу подяку винуватцям свята за оперативну та якісну роботу щодо зовнішнього освітлення населених пунктів області.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що енергетична галузь Вінниччини має не тільки забезпечувати життєдіяльність наявних об’єктів та систем, а дбати про новітній технологічний розвиток.
– Ваше завдання – розвивати потенціал енергетичної галузі області. А саме: вводити в експлуатацію нові енергетичні потужності, впроваджувати енергозберігаючі та екологічно безпечні технології, підвищувати професійність працівників, – звернувся до енергетиків С.Татусяк.
Голова облдержадміністрації Микола Джига проінформував учасників зібрання про те, що Вінниччина є привабливим регіоном з виробництва енергії для іноземних інвесторів.
– Пропозиції про співпрацю в енергетиці надходять від Нідерландів, Швейцарії, Ізраїлю. Це означає, що нам довіряють, що нашу базу вважають потужною, – сказав М. Джига.
Представники влади області та міста Вінниці вручили найкращим працівникам галузі відзнаки Кабінету міністрів та почесні грамоти обласної ради та адміністрації.

Повернутись Створено: 21 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 958

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація