Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До святкування Дня Європи долучилась делегація Сорокського району Республіки Молдова Роздрукувати

Делегація Сорокського району Республіки Молдова святкує День Європи разом із вінничанами та гостями міста. Так, сьогодні відбулась офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із представниками молдовської делегації, зокрема,  головою Сорокського району Республіки Молдова Геннадієм Мунтяном, Почесним Консулом Республіки Молдова у Вінниці Михайлом Куницьким, начальником відділу культури Сорокського району Григорієм Букатару та начальником Агенції безпеки продуктів Сорокського району Тудором Морару.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав гостей та подякував за те, що вони разом із вінничанами будуть святкувати День Європи – свято, що символізує мирну співпрацю між державами, яка ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

У свою чергу, голова Сорокського району Республіки Молдова Геннадій Мунтян подякував керівництву області за запрошення.

Для нас велика честь представити тут Республіку Молдову, зокрема, Сорокський район. Хочемо побажати вам успіхів у втіленні важливих кроків для області за різними напрямками, – сказав пан Геннадій Мунтян

Під час зустрічі сторони обговорили ключові тенденції соціально-економічного розвитку обох регіонів.

Якщо говорити про те, як на сьогодні розвивається Вінниччина, то, відштовхуючись від статистичних показників, можу з впевненістю сказати, що Вінницька область є абсолютним лідером за показниками комплексу соціально-економічного розвитку. Для прикладу, динаміка приросту промисловості становить 12%, що є другим показником в Україні. Натомість, динаміка приросту сільськогосподарського виробництва складає +16%, що також підтверджує беззаперечне лідерство регіону, – зазначив Валерій Коровій.

Також говрили про реформування освітньої, медичної галузей.

Голова Сорокського району Республіки Молдова Геннадій Мунтян розповів про перші кроки медичної реформи у них, розвиток сільського господарства та дорожньої інфраструктури.

Учасники зустрічі обговорили можливості для співпраці та з впевненістю висловили переконання, що подальше співробітництво буде результативним для обох сторін.

Свої вітання також висловив Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький, якому було вручено Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради за активізацію та поглиблення українсько-молдовських стосунків.

На завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2019 року, 15:46 Переглядів: 478

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація