Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

До святкування Дня Європи долучилась делегація Сорокського району Республіки Молдова Роздрукувати

Делегація Сорокського району Республіки Молдова святкує День Європи разом із вінничанами та гостями міста. Так, сьогодні відбулась офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із представниками молдовської делегації, зокрема,  головою Сорокського району Республіки Молдова Геннадієм Мунтяном, Почесним Консулом Республіки Молдова у Вінниці Михайлом Куницьким, начальником відділу культури Сорокського району Григорієм Букатару та начальником Агенції безпеки продуктів Сорокського району Тудором Морару.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав гостей та подякував за те, що вони разом із вінничанами будуть святкувати День Європи – свято, що символізує мирну співпрацю між державами, яка ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

У свою чергу, голова Сорокського району Республіки Молдова Геннадій Мунтян подякував керівництву області за запрошення.

Для нас велика честь представити тут Республіку Молдову, зокрема, Сорокський район. Хочемо побажати вам успіхів у втіленні важливих кроків для області за різними напрямками, – сказав пан Геннадій Мунтян

Під час зустрічі сторони обговорили ключові тенденції соціально-економічного розвитку обох регіонів.

Якщо говорити про те, як на сьогодні розвивається Вінниччина, то, відштовхуючись від статистичних показників, можу з впевненістю сказати, що Вінницька область є абсолютним лідером за показниками комплексу соціально-економічного розвитку. Для прикладу, динаміка приросту промисловості становить 12%, що є другим показником в Україні. Натомість, динаміка приросту сільськогосподарського виробництва складає +16%, що також підтверджує беззаперечне лідерство регіону, – зазначив Валерій Коровій.

Також говрили про реформування освітньої, медичної галузей.

Голова Сорокського району Республіки Молдова Геннадій Мунтян розповів про перші кроки медичної реформи у них, розвиток сільського господарства та дорожньої інфраструктури.

Учасники зустрічі обговорили можливості для співпраці та з впевненістю висловили переконання, що подальше співробітництво буде результативним для обох сторін.

Свої вітання також висловив Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький, якому було вручено Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради за активізацію та поглиблення українсько-молдовських стосунків.

На завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2019 року, 15:46 Переглядів: 282

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація