Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

До святкування Дня Європи долучилась делегація Сорокського району Республіки Молдова Роздрукувати

Делегація Сорокського району Республіки Молдова святкує День Європи разом із вінничанами та гостями міста. Так, сьогодні відбулась офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із представниками молдовської делегації, зокрема,  головою Сорокського району Республіки Молдова Геннадієм Мунтяном, Почесним Консулом Республіки Молдова у Вінниці Михайлом Куницьким, начальником відділу культури Сорокського району Григорієм Букатару та начальником Агенції безпеки продуктів Сорокського району Тудором Морару.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав гостей та подякував за те, що вони разом із вінничанами будуть святкувати День Європи – свято, що символізує мирну співпрацю між державами, яка ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

У свою чергу, голова Сорокського району Республіки Молдова Геннадій Мунтян подякував керівництву області за запрошення.

Для нас велика честь представити тут Республіку Молдову, зокрема, Сорокський район. Хочемо побажати вам успіхів у втіленні важливих кроків для області за різними напрямками, – сказав пан Геннадій Мунтян

Під час зустрічі сторони обговорили ключові тенденції соціально-економічного розвитку обох регіонів.

Якщо говорити про те, як на сьогодні розвивається Вінниччина, то, відштовхуючись від статистичних показників, можу з впевненістю сказати, що Вінницька область є абсолютним лідером за показниками комплексу соціально-економічного розвитку. Для прикладу, динаміка приросту промисловості становить 12%, що є другим показником в Україні. Натомість, динаміка приросту сільськогосподарського виробництва складає +16%, що також підтверджує беззаперечне лідерство регіону, – зазначив Валерій Коровій.

Також говрили про реформування освітньої, медичної галузей.

Голова Сорокського району Республіки Молдова Геннадій Мунтян розповів про перші кроки медичної реформи у них, розвиток сільського господарства та дорожньої інфраструктури.

Учасники зустрічі обговорили можливості для співпраці та з впевненістю висловили переконання, що подальше співробітництво буде результативним для обох сторін.

Свої вітання також висловив Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький, якому було вручено Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради за активізацію та поглиблення українсько-молдовських стосунків.

На завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2019 року, 15:46 Переглядів: 349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація