Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

До військової частини 3028 передали книги в рамках акції «Бібліотека українського воїна» Роздрукувати

Про «Бібліотеки в умовах сучасності і конструювання майбутнього» говорили сьогодні на II науково-практичній конференції, яка пройшла  на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва. Захід відбувався  в рамках місячника «Бібліотека – завжди надійно, вірно і з любов’ю», приуроченого до Всеукраїнського дня бібліотек, який святкується 30 вересня.

У роботі заходу взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко. А перед початком роботи кращі працівниці бібліотечної системи були нагороджені Почесним грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

–  Бібліотекарі є часткою культурної еліти не тільки області, але й України, – сказав Михайло Володимирович. – В переддень вашого свята від імені депутатського корпусу і голови обласної Ради хочу побажати й надалі тримати руку на пульсі та приймати мудрі рішення. І ми, депутати обласної Ради, робитимемо все, щоб підтримувати бібліотечну систему і приймати виважені рішення.  

На конференції обговорювалась  така тематика: «Бібліотека XXI століття: виклики та перспективи», «Дослідження історії бібліотеки – важлива складова її іміджу»,

«Фонди наукових та публічних бібліотек: сучасні тенденції формування та актуалізація якісного складу», «Організація ефективного бібліотечного обслуговування – орієнтир на користувача», «Краєзнавство: збереження традицій та нові форми роботи», «Проектна діяльність сучасної бібліотеки», «Сучасні професійні компетенції бібліотекаря».

– Бібліотеки області залишаються інформаційними просвітницьким центрами і поряд з традиційними напрямами діяльності стають просторами для творчості, дозвільними майданчиками для інтелектуальних ігор, інтеграції людей з інвалідністю в суспільство, – зазначила директор ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва Лариса Сеник.

У рамках Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» передали книги до військової частини 3028 Національної гвардії України.

Конференцію супроводжували виставки: «Конкурсні роботи бібліотек області «Читацькі студії 2019», «Бібліотека українського воїна», «Бібліографія в електронну епоху», «Тімірязєвка» на шпальтах видань», «Тімірязєвка» зустрічає гостей».

Повернутись Створено: 25 вересня 2019 року, 12:41
Оновлено: 25 вересня 2019 року, 12:52
Переглядів: 209

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація