Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

До військової частини 3028 передали книги в рамках акції «Бібліотека українського воїна» Роздрукувати

Про «Бібліотеки в умовах сучасності і конструювання майбутнього» говорили сьогодні на II науково-практичній конференції, яка пройшла  на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва. Захід відбувався  в рамках місячника «Бібліотека – завжди надійно, вірно і з любов’ю», приуроченого до Всеукраїнського дня бібліотек, який святкується 30 вересня.

У роботі заходу взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко. А перед початком роботи кращі працівниці бібліотечної системи були нагороджені Почесним грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

–  Бібліотекарі є часткою культурної еліти не тільки області, але й України, – сказав Михайло Володимирович. – В переддень вашого свята від імені депутатського корпусу і голови обласної Ради хочу побажати й надалі тримати руку на пульсі та приймати мудрі рішення. І ми, депутати обласної Ради, робитимемо все, щоб підтримувати бібліотечну систему і приймати виважені рішення.  

На конференції обговорювалась  така тематика: «Бібліотека XXI століття: виклики та перспективи», «Дослідження історії бібліотеки – важлива складова її іміджу»,

«Фонди наукових та публічних бібліотек: сучасні тенденції формування та актуалізація якісного складу», «Організація ефективного бібліотечного обслуговування – орієнтир на користувача», «Краєзнавство: збереження традицій та нові форми роботи», «Проектна діяльність сучасної бібліотеки», «Сучасні професійні компетенції бібліотекаря».

– Бібліотеки області залишаються інформаційними просвітницьким центрами і поряд з традиційними напрямами діяльності стають просторами для творчості, дозвільними майданчиками для інтелектуальних ігор, інтеграції людей з інвалідністю в суспільство, – зазначила директор ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва Лариса Сеник.

У рамках Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» передали книги до військової частини 3028 Національної гвардії України.

Конференцію супроводжували виставки: «Конкурсні роботи бібліотек області «Читацькі студії 2019», «Бібліотека українського воїна», «Бібліографія в електронну епоху», «Тімірязєвка» на шпальтах видань», «Тімірязєвка» зустрічає гостей».

Повернутись Створено: 25 вересня 2019 року, 12:41

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація