Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

До військової частини 3028 передали книги в рамках акції «Бібліотека українського воїна» Роздрукувати

Про «Бібліотеки в умовах сучасності і конструювання майбутнього» говорили сьогодні на II науково-практичній конференції, яка пройшла  на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва. Захід відбувався  в рамках місячника «Бібліотека – завжди надійно, вірно і з любов’ю», приуроченого до Всеукраїнського дня бібліотек, який святкується 30 вересня.

У роботі заходу взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко. А перед початком роботи кращі працівниці бібліотечної системи були нагороджені Почесним грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

–  Бібліотекарі є часткою культурної еліти не тільки області, але й України, – сказав Михайло Володимирович. – В переддень вашого свята від імені депутатського корпусу і голови обласної Ради хочу побажати й надалі тримати руку на пульсі та приймати мудрі рішення. І ми, депутати обласної Ради, робитимемо все, щоб підтримувати бібліотечну систему і приймати виважені рішення.  

На конференції обговорювалась  така тематика: «Бібліотека XXI століття: виклики та перспективи», «Дослідження історії бібліотеки – важлива складова її іміджу»,

«Фонди наукових та публічних бібліотек: сучасні тенденції формування та актуалізація якісного складу», «Організація ефективного бібліотечного обслуговування – орієнтир на користувача», «Краєзнавство: збереження традицій та нові форми роботи», «Проектна діяльність сучасної бібліотеки», «Сучасні професійні компетенції бібліотекаря».

– Бібліотеки області залишаються інформаційними просвітницьким центрами і поряд з традиційними напрямами діяльності стають просторами для творчості, дозвільними майданчиками для інтелектуальних ігор, інтеграції людей з інвалідністю в суспільство, – зазначила директор ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва Лариса Сеник.

У рамках Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» передали книги до військової частини 3028 Національної гвардії України.

Конференцію супроводжували виставки: «Конкурсні роботи бібліотек області «Читацькі студії 2019», «Бібліотека українського воїна», «Бібліографія в електронну епоху», «Тімірязєвка» на шпальтах видань», «Тімірязєвка» зустрічає гостей».

Повернутись Створено: 25 вересня 2019 року, 12:41
Оновлено: 25 вересня 2019 року, 12:52
Переглядів: 380

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація