19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

До військової частини 3028 передали книги в рамках акції «Бібліотека українського воїна» Роздрукувати

Про «Бібліотеки в умовах сучасності і конструювання майбутнього» говорили сьогодні на II науково-практичній конференції, яка пройшла  на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва. Захід відбувався  в рамках місячника «Бібліотека – завжди надійно, вірно і з любов’ю», приуроченого до Всеукраїнського дня бібліотек, який святкується 30 вересня.

У роботі заходу взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко. А перед початком роботи кращі працівниці бібліотечної системи були нагороджені Почесним грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

–  Бібліотекарі є часткою культурної еліти не тільки області, але й України, – сказав Михайло Володимирович. – В переддень вашого свята від імені депутатського корпусу і голови обласної Ради хочу побажати й надалі тримати руку на пульсі та приймати мудрі рішення. І ми, депутати обласної Ради, робитимемо все, щоб підтримувати бібліотечну систему і приймати виважені рішення.  

На конференції обговорювалась  така тематика: «Бібліотека XXI століття: виклики та перспективи», «Дослідження історії бібліотеки – важлива складова її іміджу»,

«Фонди наукових та публічних бібліотек: сучасні тенденції формування та актуалізація якісного складу», «Організація ефективного бібліотечного обслуговування – орієнтир на користувача», «Краєзнавство: збереження традицій та нові форми роботи», «Проектна діяльність сучасної бібліотеки», «Сучасні професійні компетенції бібліотекаря».

– Бібліотеки області залишаються інформаційними просвітницьким центрами і поряд з традиційними напрямами діяльності стають просторами для творчості, дозвільними майданчиками для інтелектуальних ігор, інтеграції людей з інвалідністю в суспільство, – зазначила директор ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва Лариса Сеник.

У рамках Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» передали книги до військової частини 3028 Національної гвардії України.

Конференцію супроводжували виставки: «Конкурсні роботи бібліотек області «Читацькі студії 2019», «Бібліотека українського воїна», «Бібліографія в електронну епоху», «Тімірязєвка» на шпальтах видань», «Тімірязєвка» зустрічає гостей».

Повернутись Створено: 25 вересня 2019 року, 12:41 Переглядів: 981

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація